با توجه به احتمال ایجاد خرابکاری کارمندان سرکش شبکه اجتماعی توییتر این پلتفرم تصمیم گرفت تا اطلاع ثانوی تغییر و بروزرسانی در کد های خود را ممنوع کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک هنوز سوالات زیادی در مورد این معامله و پیامدهای آن وجود دارد. […]
با توجه به احتمال ایجاد خرابکاری کارمندان سرکش شبکه اجتماعی توییتر این پلتفرم تصمیم گرفت تا اطلاع ثانوی تغییر و بروزرسانی در کد های خود را ممنوع کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک هنوز سوالات زیادی در مورد این معامله و پیامدهای آن وجود دارد. یکی از مهم ترین مورد آن اعلام ماسک در مورد خصوصی سازی توییتر قبل از خرید بوده است. به همین دلیل مدیریت این پلتفرم تصمیم گرفته است تا با هدف جلوگیری از هر اتفاق نامطلوب اقدامات پیشگیرانه ای را انجام دهد.
طبق گزارش‌های منتشر شده در Neowin و به نقل از بلومبرگ از مهمترین اقدامات توییتر برای جلوگیری از خرابکاری عدم تغییر در کد های این پلتفرم است که به طور موقت ممنوع شده است. به نظر می رسد این عدم تغییر تا روز جمعه برجا باشد و مشخص نیست که هیئت مدیره پس از آن چه تغییرات دیگری را ایجاد میکند.
 تغییر ایجاد شده نیز به منظور پیشگیری از اقدامات خرابکارانه برخی از کارمندان ناراضی در این شبکه اجتماعی است که از فروش آن به ماسک ایجاد شده است. تنها افرادی که مجوز اجرایی داشته باشند می‌توانند تغییرات مد نظر خود را انجام دهند. بنابراین تا روز جمعه امکان تغییر در کدهای توییتر وجود نخواهد داشت و تنها در صورت نیاز به تغییرات حیاتی و تایید معاونت این شرکت می توان این تغییرات را اعمال کرد.
 با وجود فروش توییتر به ماسک که هنوز در مورد پذیرش این معامله تردیدهایی وجود دارد، برای برخی افراد درک کردن آن سخت است. طبق گزارش اینسایدر کارکنان این شبکه اجتماعی دیروز جلسه همه جانبه ای با پاراگ آگراوال، مدیرعامل این شرکت و هیئت مدیره برگزار کردند. در این جلسه سوالات بسیاری پیرامون این موضوع پرسیده شد. مهمترین آن آمادگی توییتر برای خروج دسته جمعی کارمندان پس از توافق بوده است.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster