اپل به توسعه‌دهندگان هشدار داده است که اپلیکیشن‌های قدیمی را از اپ استور حذف خواهد کرد. این موضوع ظاهرا باعث خشم توسعه‌دهندگان شده است.
یک توسعدهندگان اپلیکیشن به نام Robert Kamwe در حساب توییتری خود گفته است که نامه‌ای از سوی اپل دریافت کرده مبنی بر اینکه بازی رایگان Motivoto او را به‌خاطر اینکه دو سال به‌روزرسانی نشده است حذف خواهد کرد.
همچنین سازنده اپلیکیشن FlickType از این تصمیم اپل انتقاد کرده و گفته است که اپلیکیشن‌های خود اپل چندین سال است که آپدیت نشده‌اند، پس آن‌ها باید زودتر حذف بشوند.
البته حذف اپلیکیشن‌های آپدیت نشده از روی اپ استور به معنای حذف آن‌ها از روی آیفون‌ها و آیپدها نخواهد بود. اپل در توضیح این اقدام خود گفته است:
برای اینکه کاربران بتوانند به‌راحتی بهترین اپلیکیشن‌های متناسب با نیازشان را پیدا کنند باید مطمئن شویم که اپلیکیشن‌های موجود در اپ استور آپدیت هستند و عملکرد مناسبی دارند. ما در حال بررسی اپلیکیشن‌ها هستیم تا با دقت بیشتری این کار را انجام دهیم.
اپل توصیه کرده است که توسعه‌دهندگان هر چه سریع‌تر اپلیکیشن‌های را به‌روز کنند و مشکلات احتمالی آن‌ها را برطرف کنند یا اینکه بهبودهای تازه‌ای را برای آن‌ها ارائه بکنند. 
در هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم ا‌پل تا چه حد در رابطه با حذف اپلیکیشن‌های آپدیت نشده جدی است. نظر شما در این‌باره چیست؟
منبع: PhoneArena

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster