تراشه‌ی اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس جانشین اسنپدراگون 8 نسل 1 خواهد بود و کواللکام این بار در این تراشه به جای فرآیند تولید شرکت سامسونگ از فرآیند 4 نانومتری TSMC استفاده خواهد کرد. حالا اطلاعاتی از تفاوت عملکرد این دو تراشه فاش شده است.
بر اساس گمانه‌زنی‌های قبلی، اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس تا چند ماه آینده معرفی خواهد شد و حالا یوگش برار (Yogesh Brar)، افشاگر معتبر، به اطلاعاتی در خصوص عملکرد این تراشه دست پیدا کرده است. بر اساس گزارش این افشاگر، اسنپراگون 8 نسل 1 پلاس در اوایل ماه ژوئن معرفی خواهد شد. این در حالی است که گمانه‌زنی‌های قبلی به معرفی این تراشه در ماه می و عرضه‌ی اولین گوشی‌های مجهز به آن در ماه ژوئن اشاره داشته‌اند.
یوگش برار همچنین ادعا کرده است که اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس حدود 10 درصد سریع‌تر از اسنپدراگون 8 نسل بوده و عملکردی مشابه تراشه‌ی دایمنسیتی 9000 دارد. همچنین گفته می‌شود که این تراشه مصرف انرژی و باتری کمتری نسبت به اسنپدراگون 8 نسل 1 داشته و از ثبات بیشتری برخوردار است.
نظر شما در مورد اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس چیست؟ به‌نظر شما کوالکام باید چه قابلیت‌هایی را در تراشه‌های جدید خود ارائه دهد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: NotebookCheck
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster