تاکنون زیردریایی‌ها زیادی تولید شده‌اند که البته بیشتر آن‌ها تنها برای اهداف نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حالا شرکت هلندی U-Boat Worx از زیردریایی جدید خود رونمایی کرده که به عنوان یک وسیله نقلیه جذاب، می‌تواند 9 نفر را به زیر آب ببرد.
طبق گزارش‌های منتشر شده، کمپانی هلندی یک زیردریایی جدید با طراحی شبیه به تخم‌مرغ را ارائه کرده است که می‌تواند مسافران را تا اعماق دریا به زیر آب ببرد. نکته قابل توجه اینکه، زیردریایی U-Boat Worx به شیشه‌های کاملا شفافی مجهز شده است، بنابراین باعث می‌شود تا افراد با زاویه دید بسیار گسترده‌ای و بدون محدودیت از عجایب دنیای زیر آب بازدید کنند.
فضای در نظر گرفته شده برای مسافران بسیار راحت است و مشکلی برای آن‌ها ایجاد نمی‌کند تا سفر خود به زیرآب را با آسایش تجربه کنند.
هرچند این زیردریایی برای استفاده به همراه کشتی‌ها طراحی شده اما می‌توان آن را از نزدیک ساحل نیز راه‌اندازی کرد. حتی قابلیتی برای کنترل بی‌سیم زیردریایی الکتریکی U-Boat در نظر گرفته شده که به راننده آن اجازه می‌دهد تا بدون سوار شدن، بتواند آن را تحت کنترل بگیرد.
همان‌طور که گفتیم، با یک خودرو الکتریکی مواجه هستیم، بنابراین U-Boat Worx در آن از یک باتری لیتیوم یونی 62 کیلووات ساعتی استفاده کرده است. این باتری با هر بار شارژ می‌تواند 18 ساعت این زیردریایی را روشن نگه دارد و برای 10 بار شنا در آب طی هر روز بهینه‌سازی شده است.
گفته می‌شود که این زیر‌دریایی سریع‌ترین در نوع خود است و می‌تواند مسافران را با سرعتی بالا حمل کند. توانایی تغییر جهت این زیردریایی بسیار بالاست و می‌تواند بدون محدودیت به هر سمتی حرکت کند. هیچ اطلاعاتی از قیمت و تاریخ عرضه این زیر‌دریایی اعلام نشده، اما انتظار می‌رود که بسیاری از سازمان‌های توریستی از آن استفاده کند.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster