در حالی که تا عرضه‌ی گوشی‌های سری آیفون 14 زمان زیادی باقی مانده است اما گمانه‌زنی‌ها در مورد پرچمداران جدید اپل روز به روز در حال افزایش است. جدیدترین گزارش‌ها نیز به عرضه‌ی سری آیفون 14 بدون درگاه USB-C اشاره داشته‌اند.
گفته می‌شود که اپل در سری آیفون 14 تغییرات بیشتری را نسبت به سری آیفون 13 ایجاد کرده و برای مثال، نمایشگر این گوشی‌ها به جای ناچ از دو حفره‌ی پانچ هول استفاده خواهد کرد. با این وجود به‌نظر می‌رسد که این گوشی‌ها نیز از درگاه USB-C بهره نبرده و اپل کماکان آن‌ها را به همراه درگاه لایتنینگ روانه‌ی بازار می‌کند. این در حالی است که اکثر گوشی‌های اندرویدی از درگاه USB-C پشتیبانی می‌کنند و کمیسیون اروپا نیز سعی داشته تا اپل را به استفاده از این نوع درگاه‌ها وادار کند.
عدم پشتیبانی گوشی‌های آیفون از درگاه USB-C با توجه به عرضه‌ی مک بوک، آیپد و مک‌های جدید اپل به همراه این درگاه کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. با این وجود گفته می‌شود که اپل در درگاه لایتنینگ گوشی‌های آیفون 14 پرو و پرو مکس از فناوری USB 3.0 استفاده کرده که سرعت انتقال داده در آن بیش از 5 گیگابیت بر ثانیه است. استفاده از دوربین سلفی جدید با پشتیبانی از فناوری فوکوس خودکار و همچنین به‌کارگیری نمایشگر LTPO از دیگر ویژگی‌های احتمالی سری آیفون 14 می‌باشد.
نظر شما در مورد سری آیفون 14 چیست؟ به‌نظر شما اپل باید چه قابلیت‌هایی را به این گوشی‌ها اضافه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: Gizchina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster