آزمایش طراحی جدید برای موتور جستجوی گوگل از چند وقت پیش توسط این شرکت آغاز شد. در این طرح کلیه منوهای بالای صفحه به سمت چپ منتقل می شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حال حاضر گزینه‌هایی مانندImages ،Videos و غیره در پایین نوار جستجو برای دسترسی به محتوای بیشتر قرار […]
آزمایش طراحی جدید برای موتور جستجوی گوگل از چند وقت پیش توسط این شرکت آغاز شد. در این طرح کلیه منوهای بالای صفحه به سمت چپ منتقل می شود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حال حاضر گزینه‌هایی مانندImages ،Videos و غیره در پایین نوار جستجو برای دسترسی به محتوای بیشتر قرار دارد. طبق گزارش های منتشر شده اکنون برخی کاربران در صفحه اصلی به طراحی جدید دسترسی دارند. در این طرح پنلی در سمت چپ صفحه قرار می گیرد و گزینه هایی مانند Images و News در آن دیده خواهد داشت. بدین ترتیب کاربران راحت‌تر می‌توانند به آن ها دسترسی داشته باشند. همچنین این گزینه ها با فونت بزرگتر در سمت چپ فضای بیشتری را نیز اشغال می کنند.
بسته به نوع جستجوی کاربر چهار گزینه اضافه پیش فرض در کنار گزینه All به کاربر نمایش داده خواهد شد. به عنوان مثال در صورتی که کاربر عبارت رستوران را برای جستجو استفاده کند گزینه نقشه به وی نمایش داده میشود. دکمه More نیز در پایین صفحه قرار می گیرد که خود شامل ۴ دکمه دیگر خواهد بود. همچنین پیش از این نتایج جستجو در زیر گزینه هایی مانند Images و غیره قرار می‌گرفت اما اکنون تعداد نتایج در قسمت بالای خط و در کنار گزینه Tools قرار دارد. بدین ترتیب نتایج جستجو بیشتر به سمت مرکز صفحه کشیده شده تا در پنل سمت چپ فضای کافی موجود شود. احتمالاً گوگل به صورت مرحله‌ای تغییرات ایجاد شده را برای کاربران فعال خواهد کرد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster