قابلیت جدید اینستاگرام به کاربران کمک می کند تا بتوانند از طریق بخش Reels کمک های مالی را دریافت کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ویژگی جدید اینستاگرام که در 30 کشور دنیا فعال خواهد شد کمک مالی و اهدای آن را به بیش از یک و نیم میلیون موسسه غیر انتفاعی […]
قابلیت جدید اینستاگرام به کاربران کمک می کند تا بتوانند از طریق بخش Reels کمک های مالی را دریافت کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ویژگی جدید اینستاگرام که در 30 کشور دنیا فعال خواهد شد کمک مالی و اهدای آن را به بیش از یک و نیم میلیون موسسه غیر انتفاعی امکان پذیر خواهد کرد. پیش از این کاربران تنها در بخش استوری و پخش زنده می توانستند از این قابلیت استفاده کنند.
متا در مراسمی در ارتباط با روز زمین از این طرح رونمایی کرد. به گزارش این شرکت تاکنون از طریق اینستاگرام و فیسبوک کمک مالی ۱۵۰ میلیون دلاری برای محافظت از محیط زیست و کمک به مقابله با تغییرات اقلیمی جمع‌آوری شده است. به گفته متا کلیه هزینه های مربوط به پروژه های گرد آوری اعانه توسط این شرکت انجام می گیرد تا کمک های مالی کاربران به موسسات غیر انتفاعی تعلق بگیرد.
شبکه اجتماعی اینستاگرام پیش از این در سال ۲۰۲۰ پشتیبانی از جمع آوری اعانه را به پخش زنده آورده بود. البته بعد از آن اعلام کرد روش جدیدی برای ایجاد پروژه های جمع آوری کمک به طور مستقیم به این شبکه اجتماعی اضافه خواهد کرد. با توجه به اینکه هنوز به طور رسمی این قابلیت به بخش ریلز اضافه نشده است به نظر می‌رسد برخی کاربران زودتر از بقیه امکان دسترسی به این قابلیت را داشته اند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster