یکی از تحلیلگران اپل ادعا می‌کند در سال ۲۰۲۴ ناچ آیفون کاملاً حذف خواهد شد.
اکنون چندین سال است که کاربران آیفون با ناچ بالای نمایشگر گوشی‌های هوشمند خود دست‌وپنجه نرم می‌کنند. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، از زمانی که FaceID با آیفون X معرفی شد، دیگر نمایشگر دارای بریدگی به بخش اصلی طراحی گوشی‌های هوشمند این شرکت کوپرتینویی تبدیل شد.
دراین‌میان، به‌نظر نمی‌رسید که اپل به واکنش‌های کاربران اهمیتی دهد؛ زیرا حتی بریدگی مذکور به جدیدترین مک‌بوک‌پروهای آن نیز رسیده است. بااین‌حال، امروز مینگ‌چی‌ کو توییتی به‌اشتراک گذاشته که در آن، به‌احتمال حذف ناچ از آیفون‌های ۲۰۲۴ اشاره کرده است. این تحلیلگر شناخته‌شده‌ی محصولات اپل بارها پیش‌بینی‌های درستی درباره‌ی آینده‌ی این شرکت کرده است؛ درنتیجه می‌توان تاحدی به نظرات او اعتماد داشت.

I think the real full-screen iPhone will come in 2024. High-end iPhones in 2024 would adopt an under-display front camera alongside the under-display Face ID. A low-light condition is detrimental to front camera quality, and ISP & algorithm are critical for quality improvements. https://t.co/vWjeZYZUPK

(ترجمه: فکر می‌کنم آیفون تمام‌صفحه واقعی در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود. آیفون‌های پرچم‌دار در سال ۲۰۲۴ از دوربین جلو زیر نمایشگر درکنار Face ID زیر نمایشگر استفاده خواهند کرد. شرایط کم‌نور برای کیفیت دوربین جلو مضر است و ISP و الگوریتم برای بهبود کیفیت بسیار مهم تلقی می‌شوند)

مینگ‌چی کو توییت امروز خود را درادامه‌ی پستی منتشر کرد که دوم آوریل به‌اشتراک گذاشته بود. وی در توییت مذکور ادعا کرد تا دو سال دیگر، FaceID با آیفون ۱۶ به زیر نمایشگر خواهد رفت. او حتی در متن خود نوشت برنامه‌ی زمانی گفته‌شده به مسائل فنی مربوط نمی‌شود و بیشتر هدف بازاریابی است.
آیا واقعا اپل چنین کاری را انجام می‌دهد؟ FaceID را می‌توان پاشنه‌ی آشیل آیفون دانست؛ قابلیتی که آن را از باقی رقبا متمایز می‌کند. اپل برای اینکه بتواند FaceID را به زیر نمایشگر ببرد، باید از عملکرد آن مطمئن شود. باید زمان بیشتری بگذرد تا متوجه قدم بعدی کوپرتینویی‌ها شویم تا درنهایت ببینیم آیا می‌توانیم برای همیشه از ناچ خداحافظی کنیم یا خیر!

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster