به‌روزرسانی‌های ویندوز ۱۱ که مایکروسافت عرضه می‌کند، برای کارکرد صحیح سیستم عامل دستگاه شما عرضه می‌شوند. بیشتر این به‌روزرسانی‌ها مفید هستن و همین کار را انجام می‌دهند.
با این حال برخی از کاربرانی که مدت‌هاست از ویندوز استفاده می‌کنند، می‌دانند یک آپدیت مخرب چگونه می‌تواند تجربه کاربری آن‌ها را از اساس نابود کند. از این رو، بعضی کاربران ترجیح می‌دهند یک یا دو هفته پیش از انجام یک به‌روزرسانی، صبر کنند تا مطمئن شوند مشکل خاصی با آخرین آپدیت ویندوز ۱۱ برای آن‌ها پیش نخواهد آمد.
افزون بر این، گاهی اوقات آپدیت‌ها در بازه زمانی نامناسبی منتشر می‌شوند؛ برای مثال می‌توان به زمانی اشاره کرد که شما شدیداً تحت فشار ددلاین یک پروژه هستید.
در حالت عادی، تحت این شرایط شما نمی‌توانید به‌روزرسانی‌ها را برای همیشه متوقف کنید اما امکان توقف موقت آن‌ها وجود دارد. اگرچه روش‌هایی برای غیرفعال کردن به‌روزرسانی‌ها هم وجود دارد اما هیچ کدام دائمی نیستند. بنابراین اگر قصد دارید از خطرات احتمالی گلیچ‌ها جلوگیری کنید یا به هر دلیل، آپدیت‌ها را به تاخیر بیندازید، ما در این مقاله شما را راهنمایی خواهیم کرد.
اول از همه روی آیکون استارت و سپس Settings کلیک کنید و سپس به بخش Windows Update مراجعه نمایید.
ویندوز معمولاً برای تکمیل نصب یک آپدیت نیازمند راه‌اندازی دوباره است و از آن‌جایی که ممکن است فرایند مذکور بین چند دقیقه الی چند ساعت، دستگاه شما را مشغول کند، شاید دوست نداشته باشید راه‌اندازی مجدد بلافاصله انجام شود. بنابراین بهتر است در این شرایط، این زمان را خودتان تنظیم کنید. به این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:
اگر می‌خواهید جلوی اعمال آپدیت‌های ویندوز ۱۱ را برای مدت طولانی‌تری بگیرید، روشی وجود دارد که پیش از این کم و بیش روی ویندوز ۱۰ عمل می‌کرد و انتظار می‌رود که روی ویندوز ۱۱ هم عمل کند.
با این حال، روش یاد شده حتی روی ویندوز ۱۰ هم دائمی نبود. بیشتر وب‌سایت‌ها گزارش داده‌اند که گاهی اوقات حتی با خاموش و روشن کردن رایانه، آپدیت‌ها از سر گرفته می‌شوند. با تمام این اوصاف، این روش می‌تواند به شما کمک کند:
اگر نظرتان تغییر کرد، دوباره به همین بخش مراجعه کنید و در عوض، گزینه Enabled را انتخاب نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster