کالبدشکافی فایل نصبی نسخه‌ی بتای واتساپ از احتمال اضافه شدن قابلیت ارسال پیام در واتساپ ازطریق عینک هوشمند Ray-Ban Stories خبر می‌دهد.
آیا تا به حال فکر کرده‌اید که کاش می‌توانستید به وسیله عینک هوشمند به کسی تلفن کنید یا بدون دست زدن به گوشی هوشمند خود در واتساپ پیام بفرستید؟ با کالبدشکافی فایل نصبی جدید نسخه‌ی اندروید واتساپ، این ویژگی ممکن است در آینده‌ای نزدیک به واقعیت تبدیل شود. به نظر می‌رسد کار کردن با قابلیت مذکور به عینک هوشمند Ray-Ban Stories و فیسبوک اسیستنت نیاز دارد.
اندروید پلیس با استناد به XDA Developers می‌نویسد کاربران در آخرین نسخه‌ی بتای ۲.۲۲.۹.۱۳ واتساپ رشته‌هایی از داده‌ها را پیدا کرده‌اند که نشان می‌دهد توسعه‌دهندگان این پیام‌رسان در حال کار کردن روی ویژگی‌ جدیدی برای دیکته کردن پیام‌ها ازطریق دستیار فیسبوک هستند. در داده‌ها تنها از واژه Assistant استفاده‌ شده اما احتمالاً به معنای Facebook Assistant است.
عینک Ray-Ban Stories

با کمک این ویژگی می‌توانید هنگامی که در خیابان راه می‌روید به فیسبوک اسیستنت دستور دهید پیامی در واتساپ به دوست شما ارسال کند. درواقع می‌توانید بدون حتی لمس گوشی هوشمند خود و با استفاده از میکروفون عینک هوشمند Ray-Ban Stories چنین کاری را انجام دهید. در کالبدشکافی انجام‌شده، علاوه‌بر رشته‌های کد، گرافیک‌هایی که شامل عینک هوشمند و آرم واتساپ می‌شود نیز یافت شده است. می‌توان گفت این موردی بسیار خاص برای استفاده از Ray-Ban Stories محسوب می‌شود زیرا این محصول در بازار گجت‌های پوشیدنی انقلاب خاصی نکرده است.
در نهایت باید گفت درست است که چنین ویژگی در نسخه‌ی بتا مشاهده شده، اما نمی‌توان اطمینان داشت حتماً این قابلیت به نسخه‌ی عمومی واتساپ راه پیدا خواهد کرد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster