ابر آروان می‌گوید هشتیم CDN پرمخاطب و اقتصادی‌ترین سرویس CDN دنیا را ارائه می‌دهد.
در جریان پنجمین دوره از رویداد سالانه‌ی سوار ابرها، پویا پیرحسینلو، ناخدای اجرایی ابر آروان مدعی شد که سرویس CDN آروان از نظر تعداد مخاطبان جهانی، اکنون هشتیم سرویس پرمخاطب توزیع محتوا به‌شمار می‌آید و از نظر هزینه‌ای نیز، اقتصادی‌ترین سرویس CDN است.
در حال حاضر Cloudflare با سهمی ۸۰ درصدی از بازار CDN دنیا، پرمخاطب‌ترین سرویس CDN دنیا به‌شمار می‌آید؛ اما پیرحسینلو می‌گوید بسته‌ی رایگان و بسته‌ی رشد از مجموعه‌ی خدمات CDN ابر آروان ۳۰ درصد ویژگی‌های بیشتر، ۳۰ درصد هزینه‌ی کمتر و حتی در برخی از نقاط دنیا، ۳۰ درصد تأخیر کمتری در مقایسه‌با سرویس توزیع محتوای Cloudflare دارد.
ناخدای اجرایی ابر آروان در پاسخ به خبرنگار زومیت که اعداد و ارقام مربوط به مقایسه‌ی عملکرد CDN آروان با سرویس Cloudflare بر چه معیاری هستند، چنین پاسخ داد که درباره‌ی سهم بازار، درست‌مانند شرکت کلادفلر، ابر آروان نیز به آمار مرکز معتبر W3Techs استناد دارد؛ در حالی‌که آمار مربوط به میزان تأخیر CDN از گزارش مرکز CDNPerf به‌دست آمده‌اند. پیرحسینلو می‌گوید به گواه آمار CDNPerf، در بیشتر ماه‌های سال گذشته، سرویس ابر آروان وضعیت بهتری از کلادفلر داشته است.
پویا پیرحسینلو درباره‌ی جایگاه سرویس CDN ابر آروان در دنیا به زومیت چنین گفت:

تقریباً بعید است که در اینترنت جست‌وجو کنید و فهرست معتبری پیدا کنید که ابر آروان را به‌عنوان یکی از بهترین سرویس‌دهندگان ابری معرفی نکند.

تقریباً بعید است که در اینترنت جست‌وجو کنید و فهرست معتبری پیدا کنید که ابر آروان را به‌عنوان یکی از بهترین سرویس‌دهندگان ابری معرفی نکند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster