ویژگی جدید کلاب هاوس به کاربران اجازه می‌دهد تا در روم های این پلتفرم در دو سیستم عامل اندروید و iOS به صورت گروهی بازی کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، این قابلیت در کلاب هاوس از طریق ارائه بازی Wild Cards در این اپلیکیشن آغاز می شود. این بازی مجموعه ای […]
ویژگی جدید کلاب هاوس به کاربران اجازه می‌دهد تا در روم های این پلتفرم در دو سیستم عامل اندروید و iOS به صورت گروهی بازی کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، این قابلیت در کلاب هاوس از طریق ارائه بازی Wild Cards در این اپلیکیشن آغاز می شود. این بازی مجموعه ای از سوالات را در بر می‌گیرد که طی آن کاربران تشویق خواهند شد تا علاوه بر صحبت کردن با یکدیگر ارتباط بیشتری با دیگر اعضای تیم داشته باشند.
 در حال حاضر این بازی تنها به زبان انگلیسی عرضه شده است. کاربران برای آغاز بازی باید دکمه +Rooms و سپس گزینه Games را انتخاب کنند. پس از ورود به یکی از روم های این شبکه اجتماعی امکان دعوت از دوستان به آنجا وجود دارد. پس از آن با کلیک روی گزینه Start Game می توان بازی را شروع کرد. این بازی شامل لیستی از سوالاتی است است که از کاربران خواسته می شود تا نظر خود را بگویند. به عنوان مثال از کاربران خواسته می شود تا نظر خود را در مورد یک فیلم خاص بیان کنند و یا در زمان سه دقیقه نام فیلمی که همه اعضای روم به آن علاقه دارند را بیان کند.
بنظر می رسد با ادامه شرایط همه‌گیری کرونا و حضور برخی از کاربران به صورت دورکاری چنین فضایی می تواند برای آنها کاربردی بوده و مورد استقبال کاربران قرار بگیرد. از طرفی این قابلیت با هدف رقابت با دیگر شبکه های اجتماعی و ایجاد امکاناتی جدید برای تشویق کاربران برای ادامه استفاده از این پلتفرم خواهد بود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster