کاربران گوشی‌های مجهز به اندروید ‍۱۲ به‌خصوص گوشی‌های سامسونگ و گوگل گفته‌اند نسخه‌ی جدید اسپاتیفای با مشکلات زیادی نظیر ناپدیدشدن نوار پخش دست‌و‌پنجه نرم می‌کند.
اگر اخیراً باگ‌هایی را در اسپاتیفای (Spotify) مشاهده کرده‌اید، تنها نیستید. به‌نظر می‌رسد جدیدترین به‌روزرسانی این اپلیکیشن استریم موسیقی باعث بروز باگی در نسخه‌ی اندروید شده است. به‌نوشته‌ی PhoneArena، بسیاری از کاربران گفته‌اند نسخه‌ی جدید اسپاتیفای به‌طور ناگهانی کرش یا پخش موسیقی را متوقف می‌کند.
گزارش‌های دیگری نیز اعلام می‌کنند در نسخه‌ی جدید اسپاتیفای، نوار Now Playing دیده نمی‌شود. کاربر ازطریق این نوار وضعیت پخش محتوای صوتی را کنترل می‌کند و ناپدیدشدن آن روی تجربه‌ی کار با اسپاتیفای اثر منفی می‌گذارد.

مشکلات جدید اسپاتیفای روی گوشی‌هایی دیده شده‌اند که از سیستم‌عامل اندروید ۱۲ استفاده می‌کنند؛ به‌ویژه گوشی‌های سامسونگ و گوگل و وان پلاس. در‌حال‌حاضر، دلیل اصلی بروز باگ‌های اسپاتیفای نامشخص است؛ ولی اسپاتیفای اعلام کرده که از این مشکلات مطلع است و تلاش می‌کند به‌زودی آن‌ها را رفع کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster