بر اساس گزارش مارک گورمن، تحلیل‌گر مشهور بلومبرگ، اپل در حال کار روی 9 مک مجهز به تراشه‌های سری M2 می‌باشد. اپل مدتی پیش مک استودیو را به بازار عرضه و همچنین اعلام کرد که M1 اولترا آخرین تراشه‌ از سری M1 خواهد بود.
به‌گفته‌ی گورمن، نسخه‌ی جدید مک بوک ایر و مک بوک پرو از تراشه‌ی M2 (با 10 هسته‌ی گرافیکی) استفاده خواهند کرد. همچنین مک پروهای 14 و 16 اینچی و نسخه‌ی جدید مک مینی از تراشه‌های جدید اپل بهره خواهند برد. گفته می‌شود که مک‌های قدرتمندتر از تراشه‌ M2 مکس استفاده خواهند کرد و نسخه‌ی جدید مک مینی نیز به تراشه‌ی M2 پرو مجهز خواهد شد. بر اساس گزارش گورمن، تراشه‌ی M2 مکس از 12 هسته‌ی مرکزی و 38 هسته‌ی گرافیکی تشکیل شده اما هنوز تعداد هسته‌های کم‌مصرف و قدرتمند آن مشخص نشده است.
مارک گورمن در جدیدترین گزارش خود به نسخه‌ی جدید آیمک اشاره‌ای نکرده است و احتمالاً خبری از یک جانشین جدید برای نسخه‌ی 24 و 27 اینچی این دستگاه نخواهد بود. گزارش قبلی بلومبرگ به عرضه‌ی دو مک جدید در اواسط سال جاری میلادی اشاره داشته است و انتظار می‌ود که اپل از این محصولات در تاریخ 16 خرداد در رویداد WWDC رونمایی کند.
منبع: The Verge
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster