در حالی که گمانه‌زنی‌های قبلی به معرفی هدست واقعیت ترکیبی اپل در اواخر سال جاری میلادی اشاره داشتند اما وب‌سایت 9to5Mac امروز در گزارشی اعلام کرد که این هدست تا سال 2023 به بازار عرضه نخواهد شد.
به‌گفته‌ی جف پو، تحلیل‌گر مشهور، اپل هدست واقعیت ترکیبی خود را در سه‌ماهه‌ی اول سال 2023 معرفی و مدتی بعد آن را به بازار عرضه خواهد کرد. مارک گورمن، تحلیل‌گر بلومبرگ، نیز پیش‌بینی کرده است که این هدست در بازه‌ی زمانی پاییز 2022 تا تابستان 2023 روانه‌ی بازار می‌شود. ظاهراً اپل انتظار دارد تا این هدست در سال اول به فروش 1 تا 1.5 میلیون واحدی دست پیدا کند.
بر اساس گزارش‌های قبلی، هدست واقعیت ترکیبی اپل از تراشه‌ی اختصاصی این شرکت، 10 حسگر متفاوت از جمله حسگر تشخیص محیط اطراف، دو نمایشگر مینی اولد و یک نمایشگر امولد استفاده خواهد کرد. گفته می‌شود که اپل در طراحی این محصول از ساعت هوشمند خود الهام گرفته است و رندرها منتشرشده از این محصول نیز بر اساس همین موضوع طراحی شده‌اند.
نظر شما در مورد هدست‌های واقعیت مجازی و افزوده چیست؟ به‌نظر شما آیا اپل در این بخش از بازار نیز موفق خواهد بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: PhoneArena
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster