شیائومی پس از انتشار اولین فهرست گوشی‌های واجد شرایط برای رابط کاربری MIUI 13، فهرست دوم را نیز منتشر کرد که مدل‌هایی مانند Mi ۱۰  و Mi ۱۰ پرو نیز در آن به چشم می‌خورد.
رابط کاربری MIUI 13 با ارائه قابلیت‌های جدید در احراز هویت و جلوگیری از کلاهبرداری سعی در افزایش امنیت کاربران دارد و علاوه بر این، تصویر زمینه‌های جدید، فونت‌ها و ویجت‌های کاربردی نیز به تجربه کاربری بهبود می‌بخشد. در این مقاله قصد داریم تا با ۳ قابلیت کاربردی و جدید کنترل سنتر MIUI 13 آشنا شویم، پس با وب‌سایت تک فارس همراه باشید.
بدون شک Magic center یکی از قابلیت‌های جدید و کاربردی در MIUI 13 است که می‌تواند در مکان‌های مختلف مورداستفاده قرار گیرد. دلیل اصلی اضافه‌شدن این قابلیت اتصال دستگاه‌های هوشمند با برندهای تجاری گوناگون است تا به‌آسانی به یکدیگر متصل شوند، تعامل داشته باشند و آهنگ و فایل‌های موردنظر خود را از طریق تلویزیون، بلندگو و یا گوشی هوشمند انتقال دهند.
این قابلیت همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا بازپخش ویدئو و آهنگ‌های خود را از طریق گوشی هوشمند کنترل کنند. شما می‌توانید برای استفاده از  Magic center پنجره اعلان را پایین بکشید و در نهایت این قابلیت را در بخش پایین مشاهده کنید.
کنترل سنتر رابط کاربری MIUI 13 با سبک جدیدی از نوار تنظیم صدا عرضه شده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا صدا را بدون استفاده از دکمه‌های فیزیکی تنظیم کنند. این ویژگی علاوه بر صدا شامل نوار تنظیم روشنایی نیز می‌شود که شبیه به IOS است.
در کنار بسیاری از قابلیت‌های ارائه شده در کنترل سنتر  MIUI 13، دسترسی کاربران و جابه‌جایی بین برنامه‌های مختلف نیز سریع‌تر و راحت‌تر شده و حالا می‌توانند تنها با چند حرکت در پنجره‌های مختلف جابه‌جا شوند و به اعلان‌ها دسترسی داشته باشند.
با درنظرگرفتن تمامی مشکلات در MIUI 12 که منجر به به‌روزرسانی MIUI 12.5 Enhanced شد، شیائومی ویژگی‌های جدیدی را برای تغییر ظاهر رابط گرافیکی به MIUI 13 اضافه نکرد ولی با افزایش امنیت کاربران در زمینه‌های مختلف و ارائه قابلیت‌های جدید بر روی بهبود عملکرد این رابط کاربری تمرکز کرد.
منبع: Gizchina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster