شرکت متا سال گذشته برای محافظت از مارک زاکربرگ و خانواده‌ی او مبلغ 26.8 میلیون دلار خرج کرده است. به‌ادعای متا، افزایش هزینه‌های محافظت از زاکربرگ به علت افزایش نفرت از شبکه‌ی اجتماعی این شرکت بوده است.
گزارش منتشرشده از سوی متا نشان می‌دهد که این شرکت در سال گذشته‌ی میلادی مبلغ 15.2 میلیون دلار را برای محافظت از مارک زاکربرگ در خانه و سفرهای شخصی او هزینه کرده است. همچنین هزینه‌ی محافظت از خانواده‌ی زاکربرگ 10 میلیون دلار و هزینه‌های جت شخصی زاکربرگ نیز 1.6 میلیون دلار اعلام شده است. هزینه‌ی کلی محافظت از زاکربرگ در سال‌های 2019 و 2020 به ترتیب 23 و 25 میلیون دلار اعلام شده بود و به‌نظر می‌رسد که این هزینه هر سال در حال افزایش است.
بر اساس گزازش خبرگزاری بلومبرگ، هزینه‌ی محافظت از مارک زاکربرگ و شریل سندبرگ، مدیر اجرایی ارشد متا (9 میلیون دلار)، بسیار بیشتر از مدیران شرکت‌های دیگر بوده است. نزدیک‌ترین شخص به سندبرگ از این نظر ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت گوگل (4.3 میلیون دلار) بوده و پشت سر او نیز اون اسپیگل، مدیر عامل اسنپ (2.3 میلیون دلار) و لری الیسن، مدیر عامل اوراکل (2.2) می‌باشند.
منبع: TechSpot
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster