همانطور که احتمالا بدانید، مدیرعامل توییتر اعلام کرده بود ایلان ماسک از پیوستن به هیئت مدیره این شرکت منصرف شده است. در حالی که ماسک همچنان بزرگ‌ترین سهامدار توییتر محسوب می‌شود، گزارش‌ها نشان می‌دهند که سهام توییتر پس از انصراف او کاهش پیدا کرده است.
آنطور که CNBC در گزارش خود ذکر می‌کند، سهام این شبکه اجتماعی در ساعت 12:30 ظهر به وقت تهران، با بیش از 8 درصد سقوط همراه بوده و به کمتر از 43 دلار برای هر سهم رسیده است. البته پس از آن، وضعیت اندکی بهبود پیدا کرد.
هفته گذشته، ماسک و توییتر به صورت مشترک اعلام کرده بودند که او وارد هیات مدیره توییتر خواهد شد. یک روز پیش از آن هم فاش شده بود که مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس با خرید 9.2 درصد از سهام این شرکت به بزرگ‌ترین سهامدارش تبدیل شده است.
ماسک قرار بود در روز شنبه به عضویت هیئت مدیره توییتر دربیاید، اما ثروتمندترین مرد جهان در همان روز اعلام کرد که از حضور در هیئت مدیره آن‌ها صرف‌نظر کرده است. با این وجود، صفحه معرفی با سرمایه‌گذاران توییتر ظاهرا هنوز به‌روزرسانی نشده و نام ماسک همچنان به عنوان «عضو هیئت مدیره» در آن دیده می‌شود.
آگراوال صبح امروز (دوشنبه، 22 فروردین) در توییت خود نوشت: «ایلان دیگر قصد پیوستن به هیئت مدیره را ندارد. من یادداشت کوتاهی را با شما به اشتراک گذاشته‌ام.» در این یادداشت توضیح داده شده بود که ماسک همچنان بزرگترین سهامدار توییتر است و این شرکت از نظرات او استقبال می‌کند.
سهام توییتر سه شنبه هفته گذشته و پس از اعلام ورود ایلان ماسک به هیئت مدیره 4 درصد افزایش پیدا کرد. همچنین روز دوشنبه و همزمان با اعلام خبر «خرید سهام توییتر توسط ماسک» توییتر بهترین روزهای خود از زمان عرضه اولیه عمومی در سال 2013 سپری کرد و سهام آن بیش از 27 درصد افزایش یافت.
ماسک از آن زمان تاکنون ایده‌هایی را برای این پلتفرم مطرح کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به اضافه شده دکمه ادیت، پرداخت با دوج کوین در «توییتر بلو» و تبدیل شدن مقر اصلی به مرکزی برای بی‌خانمان‌ها اشاره کرد.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster