ویژگی تصویر در تصویر (Picture-in-Picture) یوتیوب در اپلیکیشن iOS پس از آزمایش چندین ماهه غیر فعال شد.
به‌نقل از appleinsider، یوتیوب ۹ ماه پس از شروع آزمایشی ویژگی Picture-in-Picture، اکنون آن را برای اپلیکیشن iOS غیرفعال کرده است. این شرکت ویژگی PiP در iOS را تحت عنوان یک ویژگی «آزمایشی» در اوت ۲۰۲۱ فعال کرد. این سرویس اشتراک ویدئو ظاهراً در آوریل ۲۰۲۲ نتیجه گرفت که ویژگی مذکور ارزش حفظ کردن را ندارد.
بدین‌ترتیب، این ویژگی آزمایشی که قبلاً در صفحه‌ی YouTube.com/New قابل مشاهده بود، حذف شد. افزون‌براین، هیچ گزینه‌ای برای فعال یا غیرفعال‌کردن ویژگی PiP در اپ وجود ندارد.

با اینکه ویژگی مذکور غیرفعال شده، به‌نظر می‌رسد برخی از کاربران هنوز هم می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. 9to5Google می‌گوید برخی از کاربرانی که قبلاً این ویژگی را فعال کرده‌ بودند، حداقل تا زمانی‌ که اپ کاملاً آن را غیرفعال کند، همچنان می‌توانند از PiP بهره ببرند.
نکته‌ی قابل توجه این است که تمام کاربران یوتیوب نمی‌توانستند از ویژگی Picture-in-Picture استفاده کنند و فقط مشترکین پریمیوم به آن دسترسی داشتند. اگرچه ویژگی Picture-in-Picture از اپلیکیشن اصلی یوتیوب حذف شده، برخی از کاربران همچنان می‌توانند ازطریق YouTube TV از این ویژگی برخوردار شوند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster