گفته می‌شود که سامسونگ درکنار نسخه‌ی واچ ۵ استاندارد و کلاسیک، روی نسخه‌‌‌ی سومی با نام غیررسمی «گلکسی واچ ۵ پرو» کار می‌کند که به باتری ۵۷۲ میلی‌آمپرساعتی مجهز خواهد بود.
سامسونگ سری گلکسی واچ ۴ خود را سال ۲۰۲۱ رونمایی کرد. با اینکه نسخه‌ی استاندارد عمر باتری قدرتمندی داشت، نسخه‌ی کلاسیک کوچک‌تر از این نظر بسیاری از کاربران را ناامید کرد. اکنون گزارشی جدید از androidauthority نشان می‌دهد که غول کره‌ای ظاهراً قصد دارد با افزایش ظرفیت باتری، نیاز کاربرانی را برطرف کند که خواهان ساعتی با توان عالی هستند.
منبع SamMobile مدعی شده است که سامسونگ علاوه‌بر نسخه‌های گلکسی واچ ۵ و گلکسی واچ ۵ کلاسیک، ظاهراً روی سومین نسخه گلکسی واچ ۵ با نام غیر‌رسمی گلکسی واچ ۵ پرو کار می‌کند. گفته می‌شود که این نسخه باتری ۵۷۲ میلی‌آمپر‌ساعتی خواهد داشت.
درمقابل، گلکسی واچ ۴ به باتری ۳۶۱ میلی‌آمپرساعتی و گلکسی واچ 4 کلاسیک به باتری ۲۴۷ میلی‌آمپر‌ساعتی مجهز است. با این‌ تفاسیر، ظرفیت گلکسی واچ ۵ پرو بیش از دو برابر نسخه‌ی کلاسیک خواهد بود و به‌طور درخورتوجهی ظرفیت باتری بیشتری از مدل استاندارد خواهد داشت.

هنوز مشخص نیست که این ساعت چقدر بزرگ خواهد بود تا باتری بزرگ‌تر را در خود جای دهد و درصورت داشتن ابعاد بزرگ شاید مطابق با سلیقه‌ی برخی افراد نباشد. درنهایت، منبع SamMobile ادعا می‌کند که عرضه‌ی این ساعت هنوز رسماً تأیید نشده است؛ اما انتظار می‌رود به‌زودی گزارش‌های بیشتری از آن منتشر شود.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster