براساس گزارشی جدید، اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس احتمالاً حدود ۲۰ درصد نسبت به اسنپدراگون ۸ نسل یک سریع‌تر خواهد بود.
کوالکام معمولاً مدل به‌روز شده‌ی برخی تراشه‌های پرچم‌دار خود را با ارتقای عملکرد آن‌ها روانه‌ی بازار کرده است. از مدتی قبل نیز شاهد انتشار گزارش‌ها و شایعاتی درمورد نسخه‌ی به‌روزشده‌ی تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل یک منتشر بوده‌ایم.
اکنون حساب کاربری TheGalox در توئیتر مدعی شده است که تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس، نسبت به مدل قبلی این پردازنده بین ۱۵ تا ۲۰ درصد سریع‌تر خواهد بود.
شایان‌ ذکر است پیش از نیز در برخی گزارش‌ها اشاره شده بود که مشخصات فنی اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس تقریباً مشابه اسنپدراگون ۸ نسل یک خواهد بود اما قیمت این تراشه‌ی جدید احتمالاً نسبت به نسل قبلی آن افزایش خواهد یافت. ازجمله تغییرات مورد انتظار دیگر برای اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس می‌توان به عملکرد پایدارتر و مدیریت بهتر گرما اشاره کرد.

اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس کوالکام متکی‌بر لیتوگرافی چهار نانومتری TSMC خواهد بود. انتظار داریم تغییر این پردازنده نسبت‌ به مدل عادی، دستیابی به سرعت کلاک بالاتر باشد. به غیر از این موضوع احتمالاً تفاوت چندانی بین این تراشه و مدل قبلی آن وجود نخواهد داشت.
براساس شایعات اخیر احتمال دارد کوالکام این تراشه را در ماه ژوئن عرضه کند و بدین‌ترتیب می‌توان امیدوار بود پرچم‌داران نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۲ با این پردازنده معرفی شوند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster