اپیک گیمز و لگو گروپ در بیانیه‌ای مشترک از کار روی یک پروژه‌ی مبتنی‌بر متاورس با هدف تقویت خلاقیت کودکان خبر داده‌اند. احتمالاً این پروژه ایده‌ی مشابه بازی Roblox را دنبال خواهد کرد.
متاورس مفهوم کاملاً جدیدی نیست، اما در ماه‌های اخیر بیشتر از هر زمان دیگری در مرکز توجه قرار گرفته و بسیاری از شرکت‌های بزرگ، متاورس را بخشی از دنیای آینده‌ی ما می‌دانند. اپیک گیمز پیش‌تر از تمایلات خود برای حضور پررنگ در متاورس سخن گفته بود و به‌نظر می‌رسد برنامه‌های بزرگی در سر می‌پروراند.
آن‌طور که دیجیتال ترندز گزارش می‌دهد، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی اسباب‌بازی در دنیا قرار است با اپیک گیمز در حوزه‌ی متاورس همکاری کند.
اپیک گیمز در اطلاعیه‌ای رسمی گفته در پی همکاری مستقیم با لگو گروپ است تا تجربه‌ی دیجیتالی همه‌جانبه، الهام‌بخش و درگیرکننده برای کودکان در تمامی سنین ارائه دهد. در ادامه‌ی بیانیه‌ی اپیک گیمز گفته می‌شود کاربران این تجربه‌ی دیجیتالی به ابزارهایی دسترسی پیدا می‌کنند تا «به خالقانی باجرئت تبدیل شوند» و در فضایی ایمن و مثبت، «فرصت‌های شگفت‌انگیزی برای بازی کردن ارائه دهند.»

توضیحات اپیک گیمز تا حدی مبهم است، اما ما را یاد بازی Roblox می‌اندازد. Roblox یک بازی بسیار محبوب با تمرکز روی کودکان است که ارتباطاتی با متاورس دارد. Roblox با استفاده از محتواهای تولیدشده به دست کاربران، نظیر بازی‌هایی که به‌صورت اختصاصی توسعه داده می‌شوند، فعالیت می‌کند. به‌نظر می‌رسد پروژه‌ی مشترک اپیک گیمز و لگو در حوزه‌ی متاورس، ایده‌ی مشابهی را دنبال می‌کند.
مدیر عاملان شرکت‌های اپیک گیمز و لگو معتقدند این پروژه‌ی متاورس به کودکان امکان می‌دهد در عین سرگرم شدن، خلاقیت خود را تقویت کنند. فردی به نمایندگی از لگو گروپ در پاسخ به درخواست دیجیتال ترندز برای شفاف‌سازی درباره‌ی این پروژه گفته است که فعلا نمی‌تواند هیچ جزئیات خاصی ارائه دهد؛ چون پروژه فعلاً در دست توسعه است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster