واتس‌اپ در حال توسعه ویژگی‌های زیادی است که یکی از آن‌ها، قابلیت واکنش دادن به پیام‌ها با ایموجی است. طبق گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا این ویژگی قرار است در آینده از مجموعه گسترده‌تری از ایموجی‌ها پشتیبانی کند.
اولین بار در اواخر سال گذشته گزارش‌هایی درباره وجود قابلیت واکنش به پیام‌ها در واتس‌اپ گزارش شده بود و حالا به نظر می‌رسد اپلیکیشن پیام رسان متعلق به شبکه متا قصد تقویت و توسعه ویژگی خود را دارد. طبق گزارش‌های منتشر شده و به نقل از WABetaInfo واتس‌اپ قصد دارد تنوع تعداد ایموجی‌های در نظر گرفته شده این قابلیت را افزایش دهد.
طبق تصویر به اشتراک گذاشته از آپدیت جدید نسخه بتا اپلیکیشن واتس‌اپ، گزینه جدیدی در نوار ایموجی‌ها ظاهر خواهد شد (علامت مثبت) تا کاربران بتوانند شکلک مورد نظر خود را به لیست واکنش‌ها اضافه کنند. با این حال، ظاهرا این دکمه هنوز عملکرد مربوط به خود را دریافت نکرده است، بنابراین نمی‌توان جزئیات بیشتری درباره آن به اشتراک گذاشت.
قابلیت ارائه واکنش به پیام‌ها از مدت‌ها پیش در نسخه‌ها بتا این اپلیکیشن قابل دسترسی بوده و نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. با این وجود هنوز در دسترس نسخه عمومی قرار نگرفته است.
این ویژگی ظاهرا در نسخه بتا 2.22.9.4 اپلیکیشن اندروید واتس‌اپ مشاهده شده و با توجه به اینکه هنوز به طور رسمی رونمایی نشده، مشخص نیست که چه زمانی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
اخیرا اخبار زیادی درباره واتس‌اپ و قابلیت‌های جدیدی یا در حال آزمایش آن منتشر شده بود. از جمله موارد قابل توجه می‌توان به محدود کردن تعداد پیام‌های فوروارد شده، رابط دوربین جدیدی برای کاربران اندروید و امکان ارسال پیام بدون نیاز به ذخیره شماره موبایل اشاره کرد.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster