واتساپ در نظر دارد برای جلوگیری از انتشار خبرهای جعلی، محدودیت‌هایی برای فوروارد کردن پیام‌ها اعمال کند.
پس از معرفی ابزارهای جدید واتساپ برای پیام‌های صوتی که در آینده به‌صورت عمومی دراختیار تمامی کاربران قرار می‌گیرد، این شرکت اکنون در نظر دارد تا محدودیت‌هایی را در زمان فوروارد کردن پیام به گروه‌ها اعمال کند. محدودیت‌های یادشده درحال‌حاضر تنها در نسخه Beta سیستم‌های عامل اندروید و iOS و برای عده محدودی اعمال شده‌اند و در روزهای آینده برای افراد بیشتری منتشر خواهند شد.

چندی پیش واتساپ به همراه نسخه ۲.۲۲.۷.۲ بتا برای سیستم عامل اندروید، محدودیت‌هایی را نیز برای فوروارد کردن پیام‌ها درون گروه‌ها معرفی کرد. محدودیت یادشده از فوروارد یک پیام در چند گروه جلوگیری می‌کرد. حال نسخه iOS واتساپ بتا نیز چنین محدودیتی را در خود دارد.
محدودیت فوروارد پیام در گروه‌ها در آخرین نسخه بتای واتساپ اندروید و iOS
همان‌طورکه در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، واتساپ به‌صورت خودکار فوروارد یک پیام در چند گروه را محدود می‌کند؛ این کار برای جلوگیری از نشر اخبار جعلی انجام شده است. ویژگی جدید پیش‌تر برای کاربران نسخه بتای سیستم‌عامل اندروید اضافه شده بود؛ اما اکنون با انتشار نسخه ۲.۲۲.۸.۱۱ برای سیستم‌عامل iOS، کاربران سیستم‌عامل موبایل اپل نیز تجربه‌ی مشابهی خواهند داشت.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster