اپل امروز اولین نسخه آزمایشی iPad OS و IOS ۱۵.۵ را پس از ۳ هفته انتظار در اختیار توسعه دهندگان قرارداد. به‌روزرسانی‌ جدید تغییراتی را در رابط گرافیکی این سیستم‌عامل ایجاد نمی‌کند و تنها با ارائه قابلیت‌های کاربردی در پیش‌زمینه معرفی خواهد شد.
برخی از منابع، خبری را منتشر کرده‌اند که بر اساس آن اپل درحال‌توسعه  Apple Classical است تا ویژگی‌های جدیدی را به Apple Music اضافه کند و تجربه کاربری را بهبود ببخشد. دستوراتی مانند Open in app Classical در کدهای برنامه Apple Music دیده می‌شود، اما برنامه Classical App هنوز معرفی نشده است.
اپل پس از خرید سرویس موسیقی کلاسیک Primephonic در اوت ۲۰۲۱ گفت که قصد دارد تجربه موسیقی کلاسیک را برای کاربران به ارمغان بیاورد و با ترکیب رابط کاربری سرویس Primephonic، اضافه‌کردن قابلیت‌های برنامه Apple Music و ویژگی‌هایی مانند صدا بدون افت کیفیت و Spatial Audio کیفیت محتوای شنیداری و دیداری را بهبود ببخشد. بااین‌حال، اپل جزئیات دقیقی در مورد زمان عرضه این برنامه ارائه نکرده ولی به‌وضوح نشان می‌دهد که در حال آماده‌شدن است.
در بخش cash برنامه wallet دکمه‌های درخواست و ارسال اضافه شده که مدیریت پول را به شکل مستقیم از Wallet آسان می‌کند.
بنا بر نکات مهم در انتشار مک او اس، قابلیت Universal Control در به‌روزرسانی IOS ۱۵.۵ و مک او اس Montery ۱۲.۴ با دستگاه‌هایی که Ipad OS ۱۵.۴ و Mac OS ۱۲.۳ را اجرا می‌کنند سازگار نیست و اپل پیشنهاد می‌دهد تا کاربران برای استفاده از این قابلیت به‌روزرسانی ۱۵.۵ و ۱۲.۴ را روی دستگاه‌های خود نصب کنند.
اپل هم‌زمان با آماده‌شدن برای مسابقات بیسبال در شب جمعه به توسعه و پشتیبانی از Sport kit ادامه می‌دهد و در این راستا برنامه‌های تلویزیونی نیز برای گزارش امتیازات مسابقات بیسبال در نظر گرفته شده است.
اپل ظاهراً در تلاش است تا اشتراک  iTunes pass را با تغییر نام به Apple Balance عرضه کند و منابع خبری مانند 9to5mac و Macrumos نیز این خبر را تأیید کردند. قبلاً گزینه‌ای برای افزودن iTunes به برنامه Wallet که دارای پول مرتبط با Apple id شما است وجود داشت، ولی به نظر می‌رسد که بر عکس آمریکا این گزینه برای بقیه کشورها در دسترس است و این امکان وجود دارد تا در آینده گزینه جدیدی به برنامه Wallet اضافه شود.
منبع: Macrumors
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster