اگر فروشنده لوازم دیجیتال هستید و رشد کسب‌و‌کار خود فکر می‌کنید، برای یک عمر رونق‌بخشیدن به کسب‌و‌کار خود، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
خرید گروهی (Group Buying) و تأثیر آن بر رشد کسب‌و‌کار
سرآغاز خرید گروهی مربوط به کشور چین است. وقتی مردم یک روستا می‌خواستند خریدی انجام دهند، فردی را به‌عنوان نماینده انتخاب می‌کردند و آن شخص خرید را انجام می‌داد. چینی‌ها امروزه نیز از این روش برای خرید بین‌المللی خود استفاده می‌کنند. استفاده از این روش تأثیر بسزایی بر رشد اقتصادی امروز چین گذاشته است. در دیگر کشورها هم، این روش باعث رشد کسب‌و‌کارها شده است؛ زیرا خرید از منبع اصلی و بی‌واسطه صورت می‌گیرد. به این صورت که وقتی افراد می‌خواهند کالایی را بخرند، شخص متخصصی را انتخاب می‌کنند و آن شخص با خریدار وارد معامله می‌شود.

مقایسه خرید گروهی و انفرادی

معایب خرید انفرادی

  • نبود امکان کار با همه فروشندگان
  • فقدان قدرت چانه‌زنی
  • اعمال هزینه‌های حمل‌و‌نقل زیاد
  • قیمت‌نداشتن برای همه اجناس
  • ناتوانی در جذب مشتری

مزایای خرید گروهی

  • تبادلات مالی با همه فروشندگان
  • افزایش قدرت چانه‌زنی و کاهش قیمت
  • سرشکن‌شدن هزینه‌های حمل‌و‌نقل
  • دستیابی به قیمت‌های لحظه‌ای
  • رضایت مشتری از قیمت و کیفیت

اما شروع ماجرا

شرکت نیک سپهر سال‌ها است درزمینه واردات کالاهای دیجیتال موفق بوده و اکنون برای خرید گروهی استارتاپ راه‌اندازی کرده است. استارتاپ به کسب‌و‌کارهایی گفته می‌شود که در زمان کم، موفقیت و رشد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند.
با پیوستن به این استارتاپ، تمام مشکلات خرید انفرادی شما حل می‌شود و شما می‌توانید خرید جمعی انجام دهید. لیست کالاهای دیجیتال موجود و متنوع که در بازارهای جهانی (دبی، چین، اروپا) وجود دارد، از منبع اصلی بدون واسطه برای شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید از یک کالا تا هر تعدادی که می‌خواهید، سفارش دهید. امنیت لوازم خریده‌شده به‌دلیل کیفیت بستهبندی نیز تضمین میشود.
این استارتاپ افراد مختصص را در گمرک و بازارها قرار داده است و همچنین حمل‌و‌نقل کالا را تا رسیدن به‌دست شما تضمین می‌کند. قطعاً هزینه‌های شما کاهش خواهد یافت و کسب‌و‌کار شما نیز رشد پیدا خواهد کرد.
فرایند تحویل سفارش به شما حدود یک تا دو هفته زمان می‌برد. برای حمایت بیشتر از شما و وجود تبلیغات گسترده، می‌توانید محصولات خود را در سایت شرکت به همکاران یا خریداران با قیمت مدنظرتان بفروشید تا از زمان خود حداکثر استفاده را ببرید.

کلام آخر

این فرصتی استثنایی برای رشد کسب‌و‌کار شما است. با پیوستن به این استارتاپ، در کمترین زمان به بهترین بازدهی در کسب‌و‌کارتان خواهید رسید. ما در‌کنار شما هستیم تا به تمام سؤال‌هایتان درباره رشد کسب‌و‌کار پاسخ دهیم.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster