گوگل از زمان شیوع ویروس کرونا نسبت به حضور مجدد نیروهای کار به دفاتر خود ابراز امیدواری می‌کرد و ظاهراً حالا کارکنان وادار خواهند شد تا سه روز از هفته را به صورت حضوری در دفاتر این شرکت حضور پیدا کنند. این خبر با واکنش منفی کارکنان گوگل مواجه شده است چرا که این شرکت در دوران پاندمی کرونا نیز به سود خیره‌کننده‌ای دست پیدا کرده بود.
شرکت‌های حوزه‌ی فناوری مانند گوگل در دروان شیوع ویروس کرونا به‌لطف ابزار متکی بر فضای ابری توانستند تا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشند. در حال حاضر حدود دو سوم از شرکت‌ها بر این باورند که نیروهای کار همانند گذشته بار دیگر به صورت تمام وقت و حضوری در دفاتر و کارخانه‌ها حاضر خواهند شد اما نیمی از نیروهای کار اعلام کرده‌اند که ترجیح می‌دهند تا به دنبال شغل دیگری باشند.
اپل در ماه ژوئن 2021 اعلام کرد که کارمندان می‌توانند سه روز در هفته را به‌صورت نیمه وقت در دفاتر این شرکت حضور داشته باشند اما گوگل و مایکروسافت بازه‌‌ای 30 روزه را برای کارمندان خود در نظر گرفتند تا این افراد راحت‌تر بتوانند به شرایط کاری سابق خود بازگردند. با این وجود به‌نظر می‌رسد که کارکنان این شرکت‌ها نظر متفاوتی داشته و ترجیح می‌دهند تا همانند یک سال گذشته به برنامه‌ی کار از خانه ادامه دهند.
منبع: Gizchina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster