شیائومی در واکنش به ادعاهای جنجالی گیک‌بنچ، بیانیه‌ای منتشر و به استفاده از «استراتژی مدیریت دما» در گوشی‌هایش اشاره کرده است تا تعادل بین قدرت و مصرف انرژی برقرار باشد.
پس از جنجال‌های فراوان درباره‌ی سرویس GOS در گوشی‌های سامسونگ و افت عملکرد اپلیکیشن‌ها، گفته می‌شود شیائومی نیز احتمالاً روش‌ مشابهی را روی گوشی‌های هوشمندش استفاده می‌کند.
جان پول، هم‌بنیان‌گذار گیک‌بنچ، پیش‌تر در توییتر ادعا کرده بود شیائومی مشابه اقدام سامسونگ براساس نام اپلیکیشن‌ها عملکرد آن‌ها را محدود می‌کند. پول گفت تغییر نام اپلیکیشن گیک‌بنچ به فورتنایت باعث شد امتیاز تک‌هسته‌ای گوشی می 11 نزدیک به ۳۰ درصد و امتیاز چندهسته‌ای ۱۵ درصد افت کند.
به‌گزارش گیزموچاینا، شیائومی در واکنش به ادعای جنجال‌برانگیز جان پول اطلاعیه‌ای منتشر کرده است. شیائومی در بیانیه‌ی خود می‌گوید استراتژی‌های مدیریت دما را برای اطمینان از ارائه‌ی تجربه‌ی بهینه‌ی محصول اعمال می‌کند؛ به‌خصوص در اپلیکیشن‌های سنگین که در اغلب اوقات برای طولانی‌مدت‌ استفاده می‌شوند.
شیائومی درادامه می‌گوید این شرکت روی بسیاری از دستگاه‌هایش سه حالت عملکرد ارائه می‌دهد تا کاربران بتوانند تعادل بین قدرت پردازشی و مصرف انرژی را در سطح سیستم مدیریت کنند. به‌نوشته‌ی شیائومی، تمامی بهینه‌سازی‌های مرتبط به عملکرد اپلیکیشن با بررسی عوامل اساسی زیادی نظیر مصرف انرژی و عملکرد و تأثیر دمایی انجام می‌شود.
به‌طورکلی به‌نظر می‌رسد شیائومی در بیانیه‌ی خود ادعای هم‌بنیان‌گذار گیک‌بنچ را مستقیماً رد نکرده و صراحتا گفته است که از استراتژی‌های مدیریت دما در دستگا‌ه‌هایش استفاده می‌کند تا مصرف انرژی دستگاه مدیریت شود و درنهایت، عملکرد بهینه دردسترس کاربر قرار بگیرد. بدین‌ترتیب، ظاهراً شیائومی نیز اقداماتی مشابه سامسونگ برای محدودسازی عملکرد اپلیکیشن‌ها انجام می‌دهد.

همچنین ظاهراً شیائومی سعی می‌کند تا بگوید محدودیت‌های عملکرد را می‌توان ازطریق حالت‌های داخلی گوشی‌های این شرکت تا حد زیادی دور زد. استفاده از حالت بیشترین قدرت پردازشی قدرت را در اولویت قرار می‌دهد و مصرف انرژی را بسیار بیشتر می‌کند؛ بنابراین، اگر حس می‌کنید گوشی‌تان در اجرای اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها عملکرد مطلوبی ندارد، می‌دانید باید چه کاری انجام دهید.
این نکته‌ی مهمی را نیز نباید فراموش کرد که سه حالت عملکرد مختص گوشی‌هایی است که تراشه‌ی پرچم‌دار دارند. بدین‌ترتیب، سیستم شیائومی برای محدودکردن عملکرد اپلیکیشن‌ها براساس نام‌ آن‌ها، احتمالاً صرفاً در گوشی‌های پریمیوم اعمال می‌شود.
ماه گذشته‌ی میلادی، گیک‌بنچ تصمیم گرفت در واکنش به عملکرد سیستم GOS سامسونگ، تعدادی از گوشی‌های سری گلکسی S را از نمودار خود حذف کند. باید دید که این بنچمارک چه واکنشی به گوشی‌های شیائومی نشان می‌دهد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster