یک افشاگر چینی از بالاتر بودن قیمت اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس نسبت به اسنپدراگون ۸ نسل یک خبر داد.
اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس در راه است. قرار است نسخه‌ی ارتقایافته‌ی اسنپدراگون ۸ نسل یک در ماه می عرضه ‌شود و در اکثر پرچم‌دارانی که در نیمه‌ی دوم سال معرفی خواهند شد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
براساس گزارش Notebookcech و به ‌گفته‌ی It’s Fat، افشاگر چینی، قیمت اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس بیشتر از اسنپدراگون ۸ نسل یک معمولی خواهد بود. ظاهراً تراشه‌ی جدیدتر ۲۰ درصد گران‌تر خواهد بود که می‌تواند منجر به افزایش جزئی قیمت شود. البته این مسئله امر جدیدی نیست زیرا گفته می‌شد اسنپدراگون ۸۶۵ دارای قیمتی بیشتر از اسنپدراگون ۸۵۵ است و همین تغییر باعث گران‌تر شدن پرچم‌داران جدیدتر می‌شود. برای مثال سامسونگ گلکسی اس ۲۰ حدود ۱۰۰ دلار آمریکا گران‌تر از گلکسی اس ۱۰ بود.

ظاهراً اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس عمدتاً مشخصات فنی اسنپدراگون ۸ نسل یک معمولی را حفظ خواهد کرد. افشاگر مذکور می‌گوید احتمالاً اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس عملکرد پایدارتری نسبت به نسخه‌ی معمولی خواهد داشت و حرارت را بهتر کنترل می‌کند اما از دایمنسیتی ۹۰۰۰ مدیاتک جایگاه پایین‌تری خواهد داشت.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster