اینتل بازی هشت‌بیتی آنلاینی به‌ نام Pixel Pat منتشر کرده است که در آن از پت گلسینگر، مدیرعامل این شرکت، به‌عنوان شخصیت بازی استفاده کرده است.
اینتل به‌مناسبت اولین سالگرد مدیرعاملی پت گلسینگر، بازی ساده‌ای به‌ نام Pixel Pat منتشر کرده است. این بازی آنلاین است و به‌‌رایگان دردسترس همه‌ی کاربران قرار دارد. بازیکنان با اجرای این بازی می‌توانند برخی حقایق را درباره‌ی شرکت اینتل بیاموزند.
به‌گزارش ویدئوکاردز، Pixel Pat بازی‌ای در سبک هشت‌بیتی با مکانیک پَرش ساده است. گیمرها باید در جمع‌آوری ویفرها در کارخانه‌ی جدید اینتل به پت گلسینگر کمک کنند. در طول مسیر، پت به‌داخل لباس خرگوش می‌پرد که در این حالت این شخصیت، شکست‌ناپذیر خواهد شد. کاربران باید از مشکلات سر راه خود اجتناب کنند. همچنین با جمع‌آوری لامپ‌ها می‌توان اطلاعاتی درمورد نوآوری‌ها و نقاط عطف اینتل به‌دست آورد.

در فوریه‌ی سال گذشته، پت گلسینگر به‌عنوان مدیرعامل اینتل انتخاب شد. وی در طول دوره‌ی ریاست خود، استراتژی IDM 2.0 اینتل را ارائه کرد که شامل سرمایه‌گذاری‌های چند‌میلیارد‌دلاری روی کارخانه‌های جدید است. این شرکت معماری آلدرلیک پردازنده‌های مرکزی و Arc Alchemist (معماری اولین پردازنده‌ی گرافیکی گیمینگ مجزای اینتل) را نیز معرفی کرده است.
درصورت تمایل می‌توانید با مراجعه به این لینک، بازی Pixel Pat اینتل را اجرا کنید.
لوگوی زومجی
زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster