به‌نظر می‌رسد که پس از عرضه‌ی نسبتاً موفق ویندوز 11 در پاییز سال گذشته و رشد میزان استفاده از آن در چند ماه اول، حالا سرعت انتقال کاربران به این سیستم عامل در پایین‌تر حالت خود است. این اطلاعات توسط موسسه‌ی تحقیقاتی AdDuplex منتشر شده که در زمینه بررسی‌ میزان استفاده از سیستم‌عامل‌های مختلف فعالیت دارد.
AdDuplex در تحقیقات خود از اطلاعات به‌دست‌آمده از 60000 رایانه استفاده کرده است. بر اساس گزارش این موسسه، تعداد کاربران ویندوز 11 در ماه مارچ نسبت به ماه فوریه تقریباً بدون تغییر باقی مانده و این در حالی است که میزان استفاده از بیلد 21H2 ویندوز 10 در بازه‌ی زمانی مشابه افزایش داشته است. این نسخه‌ی ویندوز در ماه مارچ به محبوب‌ترین سیستم‌ عامل مایکروسافت تبدیل شد.
بر اساس این گزارش، سهم ویندوز 11 از بازار در ماه مارچ 19.4 درصد بوده که تنها 0.1 درصد بیشتر از ماه فوریه است. ویندوز 10 21H2 نیز با 28.5 درصد در جایگاه اول قرار گرفت و بیلد 21H1 این سیستم‌عامل با افتی 1 درصدی نسبت به ماه فوریه به 26.5 درصد رسید. ویندوز 11 نیز موفق شد تا به عنوان سومین سیستم‌عامل محبوب مایکروسافت در ماه مارچ انتخاب شود.
نظر شما در مورد ویندوز 11 چیست؟ به‌نظر شما مایکروسافت باید چه قابلیت‌هایی را به این سیستم عامل اضافه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: Gizchina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster