همه ما با پرسش‌های مختلف در استوری‌های اینستاگرام روبه‌رو شده‌ایم، اما چگونه کاربران چنین کاری را انجام می‌دهند؟ در این مطلب نحوه سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهیم.
چندین سالی می‌شود که اینستاگرام امکان سوال پرسیدن را برای کاربران فراهم کرده و این کار از طریق استیکر Questions صورت می‌گیرد. البته غیر از این استیکر، می‌توانید با نظرسنجی (Pollsاسلایدر و همچنین کوییز (QUIZ) هم به نوعی از فالورهایتان سوال بپرسید. با این وجود ما در این مطلب می‌خواهیم نحوه استفاده از استیکر Questions در استوری اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. تا پایان همراه دیجیاتو باشید.
برای استفاده از استیکر Questions در اینستاگرام، باید مراحل زیر را انجام دهید:
در کنار استیکر Questions، می‌توانید از استوری خود از استیکرهای دیگر و حتی گیف هم استفاده کنید، با این حال از آنجایی که می‌خواهید تمرکز روی سوال مدنظرتان یا سوال کاربران از خودتان باشد، پیشنهاد می‌کنیم تنها به سراغ همین استیکر بروید و استوری‌تان را شلوغ نکنید.
پس از انجام تمام مراحل بالا، مانند یک استوری معمولی آن را با دنبال‌کنندگان (فالورها) یا دوستان نزدیک (Close Friends) به اشتراک بگذارید.
پاسخ دادن به سوالات کاربران در استوری های اینستاگرام بسیار ساده است و وابسته به پاسخ‌تان، ممکن است چندین ثانیه وقت‌تان را بگیرد. تنها کاری که باید انجام دهید، لمس استیکر سوال در هنگام مشاهده استوری است. در ادامه باید پاسخ‌تان را تایپ کرده و گزینه Send را انتخاب کنید. البته جای پاسخ به سوال، می‌توانید از فردی که آن را دنبال می‌کنید، سوال هم بپرسید. در حقیقت این کار بستگی به کاربری دارد که از استیکر Questions در استوری‌اش استفاده می‌کند.
مشاهده پاسخ‌ها به سوالات مشابه دیدن واکنش کاربران به سایر استوری‌های شماست، با این تفاوت که پاسخ‌ها یا سوالات کاربران را می‌توانید ببینید. در حقیقت در بخش بالای پنل مشاهده واکنش‌ها به استوری، پاسخ‌ها یا سوالات وجود دارند. شما می‌توانید پاسخ‌ها یا سوالات را درون یک استوری جدید با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر واکنشی مناسب نبود، امکان حذف آن وجود دارد.
برای پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام باید استیکر Questions را انتخاب کرده و از دیگران سوال بپرسید و یا از آن‌ها بخواهید که از شما سوال بپرسند.
در کنار استیکر Questions در استوری اینستاگرام، می‌توانید از طریق نظرسنجی یا Polls و همچنین اسلایدر و QUIZ هم به نوعی از فالورهای خود سوال بپرسید.
سوال مانند خود استوری، تا 24 ساعت باقی می‌ماند و فالورها می‌توانند آن را به مدت 24 ساعت ببینند و به آن پاسخ دهند. البته می‌توانید زودتر از این زمان هم مانند استوری‌های عادی، آن را حذف کنید.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster