طبق توییت مینگ چی کو تحلیگر و افشاگر شناخته‌شده اپل، این شرکت به شکل ویژه روی توسعه روی دستگاه تاشوی خود کار می‌کند که احتمالا با نمایشگر 9 اینچی‌اش به میزان چشمگیری بزرگ‌تر از مدل‌های تاشوی سامسونگ است.
این خبر که اپل در حال کار بر روی نخستین دستگاه تاشوی خود است دیگر بر کسی پوشیده نیست. ظاهرا رقیب کره‌ای این شرکت که یکی از پیشگامان این حوزه محسوب می‌شود و به شکل مداوم مدل‌های گلکسی Z فلیپ و گلکسی Z فولد خود را بهینه می‌کند، اپل را به انجام آزمایشات بیشتر بر روی دستگاه تاشو و مورد انتظارش واداشته است.
«کو» همچنین می‌گوید ممکن است تراکم پیکسل نمایشگر اولد این دستگاه تاشو جایی بین گوشی‌ها و تبلت‌های عرضه شده توسط این کمپانی قرار داشته باشد. پنل اولد مذکور که قرار است در این دستگاه استفاده شود نیز احتمالا با همکاری تامین‌کننده قدیمی اپل یعنی LG توسعه داده خواهد شد.
کو در ادامه اظهاراتش خاطر نشان می‌کند که اولویت کنونی اپل توسعه یک دستگاه تاشو با اندازه متوسط است که با توجه به نمایشگر 9 اینچی افشا شده ادعای قابل قبولی به نظر می‌رسد. این غول فناوری همچنین متعاقبا می‌تواند حتی دستگاه بزرگ‌تری را برای این دسته‌بندی جدید از دستگاه‌های هوشمند به بازار عرضه کند.
البته لازم به ذکر است که طبق تایید مینگ چی کو اپل با عرضه دستگاه تاشوی خود چند سال فاصله دارد و بعید است که تا قبل 2025 شاهد به بازار آمدن آن باشیم:
من در گزارش سال گذشته‌ام انتظار داشتم اپل، آیفون تاشوی خود را تا سال 2024 روانه بازار کند اما حالا واضح است که باید این پیش‌بینی را اصلاح کنم. با این تفاسیر پیش‌بینی می‌کنم عرضه نخستین دستگاه تاشوی اپل در زودترین حالت ممکن پیش از سال 2025 رخ نخواهد داد و این دستگاه می‌تواند یک آیپد تاشو یا ترکیبی از آیفون و آیپد باشد.

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster