برخی کاربران فیسبوک اعلام کردند حساب کاربری آنها بدون دلیل از دست خارج شده و همین موضوع سبب خشم و عصبانیت این کاربران شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قفل شدن بی دلیل برخی از حساب‌های کاربری کاربران در فیسبوک باعث نارضایتی آنها شده است. این چندمین بار است که چنین […]
برخی کاربران فیسبوک اعلام کردند حساب کاربری آنها بدون دلیل از دست خارج شده و همین موضوع سبب خشم و عصبانیت این کاربران شده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قفل شدن بی دلیل برخی از حساب‌های کاربری کاربران در فیسبوک باعث نارضایتی آنها شده است. این چندمین بار است که چنین مشکلی برای کاربران این شبکه اجتماعی اتفاق افتاده است. حتی برخی از آنها به دلیل این مشکلات دیگر شبکه های اجتماعی را برای خود برگزیدند. به نظر می رسد فیسبوک در چند ماه اخیر برای چندمین بار نارضایتی کاربران را فراهم کرده است.
گزارشات اخیر نیز نشان می‌دهند کاربران با مراجعه به صفحه اجتماعی خود بدون دلیل با پیام عجیبی روبرو شدند که نشان می دهد صفحه کاربری فیسبوک آنها قفل شده است. در این پیام آمده است حساب کاربری شما در فیسبوک به دلیل عدم پیروی از استانداردهای انجمن ما غیر فعال شده است. این تصمیم قابل تغییر نخواهد بود.
به گفته کاربران پیش از ارسال این پیام هیچگونه هشدار یا توضیح به آنها داده نشده و آن ها یکباره پس از باز کردن این شبکه اجتماعی با این پیام روبرو شدند. کاربر دیگری نیز گفته است با وجود اینکه مدت زیادی در فیسبوک فعالیت نداشته و چیزی پست نکرده است به نظر می رسد این پیام به دلیل انجام کار توهین آمیز ارسال نشده باشد.  صاحب فیسبوک نیز اعلام کرد به زودی این موضوع را بررسی خواهد کرد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster