براساس آزمایش‌های مربوط به عملکرد دوربین گوشی‌های هوشمند، شیائومی ۱۲ پرو از نظر قدرت تصویربرداری در سطح سامسونگ گلکسی اس ۲۲ اولترا و گوگل پیکسل ۶ قرار دارد.
شیائومی ۱۲ پرو تا زمان معرفی شیائومی ۱۲ اوترا یا میکس ۵، رده‌بالاترین گوشی هوشمند شیائومی در سال جاری محسوب می‌شود. این پرچم‌دار اکنون توسط DxOMark مورد آزمایش قرار گرفته و به‌نظر می‌رسد از نظر عملکرد دوربین با گوشی‌هایی مثل گوگل پیکسل ۶ و سامسونگ گلکسی اس ۲۲ اولترا در یک سطح قرار می‌گیرد.
به گزارش NoteBookCheck، شیائومی سه‌ ماه پس از عرضه‌ی سری شیائومی ۱۲ در چین، سرانجام چند هفته قبل پرچم‌داران خود را در بازارهای جهانی نیز عرضه کرد. انتظار می‌رود این شرکت اواخر سال جاری میلادی از شیائومی ۱۲ اولترا رونمایی کند ولی تا آن زمان، شیائومی ۱۲ پرو در صدر برترین گوشی‌های این برند چینی قرار دارد و اکنون این گوشی برای ارزیابی قدرت دوربین، تحت آزمایش‌های DxOMark قرار گرفته است.
طبق اعلام DxOMark، امتیاز کلی شیائومی ۱۲ پرو ۱۳۱ بوده است که امتیاز نسبتاً خوبی محسوب می‌شود. این امتیاز باعث می‌شود این گوشی از نظر عملکرد دوربین در سطح گوشی‌های رد‌ه‌بالای دیگر بازار ازجمله پیکسل ۶ گوگل (با امتیاز ۱۳۲)، آیفون ۱۳ (با امتیاز ۱۳۰) و گلکسی اس ۲۲ اولترا سامسونگ (با امتیاز ۱۳۱) قرار بگیرد. با توجه به این که سه محصول مورد اشاره به‌طور کلی نشان‌دهنده‌ی اوج قدرت دوربین روی گوشی‌های هوشمند هستند، دستیابی به امتیازی در سطح عملکرد این سه دستگاه برای شیائومی ۱۲ پرو، قابل تحسین است.
امتیاز DxOMark شیائومی ۱۲ پرو

البته اعتبار ارزیابی DxOMark به‌طور گسترده‌ای مورد تردید قرار گرفته است. به‌عنوان مثال نسخه‌ی Ultimate آنر مجیک ۴ جدید درحال‌حاضر در صدر جدول امتیازات این وب‌سایت قرار دارد، اما بهتر است خریداران بالقوه‌‌ی گوشی‌های آنر، پیش از اقدام به خرید این گوشی ابتدا درمورد قدرت دوربین‌های شیائومی ۱۲ پرو نیز تحقیق کنند؛ زیرا قابلیت‌های تصویربرداری این محصول واقعاً درخورتوجه است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster