اسکرین‌شات‌های فاش‌شده نشان می‌دهد توییتر در حال کار روی قابلیتی است تا دو حساب کاربری امکان هم‌نویسی یک توییت را داشته باشند و نام هر دو آن‌ها در بالای توییت به نمایش دربیاید.
ورج به‌نقل از تک‌کرانچ می‌نویسد توییتر تأیید کرده مشغول کار روی قابلیت جدیدی است که نوشته‌شدن یک توییت به‌دست دو حساب کاربری را ممکن می‌کند. از دسامبر سال گذشته‌ (آذر و دی ۱۴۰۰)، یکی از محققان اپلیکیشن چند بار مدارکی را از توسعه‌ی قابلیت یادشده منتشر کرده و در همین زمینه به‌نظر می‌رسد صفحه‌ی رسمی توییتر برای معرفی این قابلیت نیز فاش شده است.
ارائه‌ی قابلیت هم‌نویسی توییت در توییتر چندان برایمان تعجب‌برانگیز نیست؛ چون اینستاگرام، یکی از رقبای توییتر در دنیای شبکه‌های اجتماعی، از سال گذشته‌ی میلادی قابلیت مشابهی را ارائه داده است. دلایل مختلفی برای استفاده از این قابلیت وجود دارد؛ از همکاری بین برندها گرفته تا پویش بین اینفلوئنسرها.
قابلیت هم نویسی توییت در توییتر / Twitter اسکرین شات اول
براساس اسکرین‌شات‌های فاش‌شده، برای هم‌نویسی یک توییت صرفاً می‌توانید حساب‌هایی عمومی‌ای را دعوت کنید که شما را فالو کرده‌اند. این حساب‌های کاربری باید حتماً دعوت شما را بپذیرند تا نامشان درکنار توییت به نمایش دربیاید. امیدواریم توییتر تدابیری بیندیشد تا حساب‌های کاربری بزرگ و محبوب به دفعات هدف چنین درخواست‌هایی برای توییت‌های اسپم قرار نگیرند.
قابلیت هم نویسی توییت در توییتر / Twitter اسکرین شات دوم
توییت‌های نوشته‌شده به‌وسیله‌ی دو حساب کاربری، پس از انتشار، برای دنبال‌کنندگان هر دو حساب به نمایش درمی‌آید. همچنین، آواتار هر دو حساب کاربری در بخش بالا سمت چپ توییت نمایش داده می‌شود.
درپایان، باید به این نکته نیز اشاره کنیم که در‌حال‌حاضر، مشخص نیست که توییتر درنهایت قابلیت هم‌نویسی توییت را دردسترس عموم قرار می‌دهد یا خیر.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster