گوگل برچسب جدیدی را در بخش Top Stories گوگل نیوز اضافه کرده منابع معتبرتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و علاقه‌مند است تا بتواند از این برچسب برای نمایش دادن منابع اصلی خبر استفاده کند. این ویژگی به‌زودی در مناطق بیشتری فعال خواهد شد.
بسیاری از کاربران به طور روزمره از موتور جستجوی گوگل استفاده می‌کنند و این شرکت در تلاش است تا نتایج دقیق‌تری را در اختیار آن‌ها قرار داده و کاربران را به سایت‌ها و منابع معتبرتر هدایت کند.
گوگل قبلا اعلام کرده بود که با ارائه قابلیتی جدید، با نمایش اطلاعات جعلی و نادرست در نتایج جستجو مبارزه می‌کند. گوگل این بار می‌خواهد بیش از پیش وارد مسئله بهبود نتایج و اطلاعات نمایش داده شده به کاربران شود. برای این کار، این کمپانی قصد دارد نتایج سایت‌های معتبر را بیشتر به کاربران نمایش دهد.
گزارش شده که گوگل باز هم در حال ارائه ویژگی‌های جدیدی برای بخش جستجو و اخبارها است. مسئولان این کمپانی امیدوارند که با اتخاذ این سیاست جدید، نمایش اطلاعات نادرست در گوگل بیش از پیش کاهش بیابد.
گوگل از مدتی قبل برچسبی را مختص به اخبار فوری و ویدئوهای وایرال شده در نظر گرفته بود. از امروز در ایالات متحده آمریکا، این ویژگی سرچ گوگل نکاتی پیرامون بهبود سواد رسانه‌ای را در اختیار کاربران می‌گذارد.
هدف اصلی گوگل از این اقدامات، این است که مردم طرز برخورد با یک موضوع جدید و رو به رشد را یاد بگیرند و بتوانند با استفاده از منابع معتبر، ارزیابی کنند که خبر انتشار یافته صحیح است یا خیر. اقداماتی از جمله بررسی تاریخ انتشار و نام نویسنده برای بررسی معتبر بودن این‌گونه اخبار به کاربران پیشنهاد می‌شود. گوگل کاربران خود را به عمیق‌تر نگاه کردن تشویق می‌کند.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster