طی سال گذشته، فیسبوک (متا) و سرویس‌هایش دچار مشکلاتی شدند و همین موضوع سبب شد تا بسیاری از کاربران، به دیگر شبکه‌های اجتماعی رو بیاورند. این بار نیز حساب کاربری فیسبوک برخی از کاربران بدون دلیل از دسترس خارج شده و دلیل این موضوع مشخص نیست.
فیسبوک ظاهرا نتوانسته رضایت بسیاری از کاربران خود را کسب کند، زیرا هر از چندگاهی آن‌ها را آزار می‌دهد. این بار چندین حساب کاربری فیسبوک بدون هیچ دلیلی قفل شده‌اند و همین سبب خشم و عصبانیت کاربران این شبکه اجتماعی شده است.
گزارشات حاکی از این هستند که برخی از کاربران فیسبوک پس از بیدار شدن از خواب و باز کردن این شبکه اجتماعی، ناگهان با پیام عجیب و غریبی روبه‌رو شده‌اند. این پیام، مربوط به قفل شدن حساب کاربری فیسبوک این دسته از افراد بوده است. این پیام به شرح زیر است:
«حساب کاربری فیسبوک شما غیرفعال شده زیرا از استانداردهای انجمن ما پیروی نکرده است. تصمیم اتخاذ شده قابل تغییر نیست.»
یکی از کاربرانی که با این مشکل برخورد داشته، می‌گوید که هیچ هشدار یا توضیحی در این مورد به او داده نشده و این اتفاق به طور ناگهانی رخ داده است. در هر صورت شرکت صاحب فیسبوک یعنی متا، قول داده تا این موضوع را بررسی کند. متا هنوز اعلام نکرده که این مشکل چرا رخ داده و تاکنون چند کاربر تحت تاثیر آن قرار گرفته‌اند.
یکی دیگر از کاربرانی که ناگهان با قفل شدن حساب کاربری خود در Facebook روبه‌رو شده می‌گوید:
«مدت زیادی است که چیزی پست نکرده‌ام یا نظری در فیسبوک نداده‌ام. بنابراین بعید است که کار توهین آمیزی انجام داده باشم.»
درست است که این کاربر هم خیلی مشتاق به استفاده از فیسبوک نبوده، اما قصد دارد تا به موضوع بازگرداندن حساب کاربری او به سرعت رسیدگی شود. بسیاری از افرادی که با این مشکل برخورد کرده‌اند، می‌گویند که بیشتر عکس‌های خودشان در مکان‌های مختلف را روی فیسبوک قرار داده‌اند. همچنین برخی از این حساب‌ها دیگر به محتوای مربوط به افراد 15 ساله به بالا دسترسی نخواهند داشت.
نظر شما چیست؟ به نظر شما چرا حساب کاربری برخی از کاربران بدون هشدار قبلی قفل شده است؟
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط digitalwebmaster