سامسونگ با همکاری iFixit از طرح self-repair با هدف فراهم‌سازی امکان تعمیر گوشی‌های گلکسی برای کاربران عادی پرده برداشت.
سامسونگ به‌زودی در ایالات متحده با همکاری iFixit طرحی موسوم به self-repair را آغاز خواهد کرد که به‌موجب آن قطعات یدکی، ابزارهای تعمیر و آموزش‌های لازم را برای تعمیر گوشی‌ها و تبلت‌های گلکسی را دراختیار کاربران عادی قرار خواهد داد.
برنامه‌ی جدید self-repair سامسونگ از تابستان امسال و با پوشش‌دادن خانواده‌ی گوشی‌های گلکسی S20 و گلکسی S21 به‌همراه تبلت گلکسی +Tab S7 آغاز خواهد شد. سامسونگ می‌گوید که در ادامه دستگاه‌‌های بیشتری را به طرح self-repair اضافه خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که آیا طرح جدید سامسونگ در آینده به بازارهای بیشتری گسترش خواهد یافت یا خیر.
به‌موجب طرح self-repair، کاربران گوشی‌های پشتیبانی‌شده به پنل‌های نمایشگر، پنل پشتی شیشه‌ای و پورت شارژ دستگاه‌هایشان دسترسی خواهند داشت. در بیانیه‌ی مطبوعاتی سامسونگ به تعویض باتری اشاره‌ای نشده؛ اما براساس پیگیری‌های The Verge، مدیرعامل سامسونگ آمریکا تأیید کرده است که برای ساده‌سازی فرایند تعمیر، پنل‌های نمایشگر به‌صورت متصل به باتری دراختیار کاربر قرار خواهند گرفت.
ناگفته نماند که کاربران می‌توانند قطعات قدیمی گوشی‌هایشان را برای بازیافت به سامسونگ ارسال کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster