زندگی ما همینطور بدون وقت تلف کردن روی هرزنامه نویسان، کلاهبرداران و بازاریابان تلفنی هم به اندازه کافی پر مشغله است. اگر از متخصص‌های IT کلاهبردار یا هر نوع دیگری از مزاحمت‌های تلفنی رنج می‌برید، نیازی به نگرانی نیست، چرا که راهی برای متوقف کردن این تماس‌ها و پیام‌ها وجود دارد.
اکثر شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تلفنی (اپراتورهای همراه) و تولیدکنندگان تلفن‌های همراه، در سال‌های اخیر رویکردهای خود را در مقابل تماس‌ها و پیام‌های ناخواسته ارتقاء داده‌اند، پس بیایید نگاهی به روش‌های موثر در مسدود کردن این دو عامل مزاحم داشته باشیم. با مقاله راهنمای مسدود کردن هرزنامه‌ها بر روی سیستم عامل اندروید و IOS، با وبسایت تکفارس همراه باشید.
مطالب مرتبط:
قبل از اینکه به سراغ روش‌های مسدود کردن برویم، بهتر است چند مورد را بدانید:
مسدود کردن شماره‌های شخصی روی آیفون شما خیلی آسان است:
زمانی که یک تماس گیرنده مسدود (بلاک) شده است، هنگامی که این فرد با شما تماس می‌گیرد یا پیام می‌دهد، اعلانی دریافت نخواهید کرد، اما این فرد نیز نمی‌تواند متوجه شود که شما وی را مسدود (بلاک) کرده‌اید و هنوز قادر است برای شما پیام صوتی بگذارد. شما می‌توانید تماس‌گیرندگان مسدود شده را هر موقع که خواستید بررسی و مسدودیت آنها را از طرق زیر رفع کنید:
وقتی که بازاریابان تلفنی یا کلاهبرداران تلفنی با شما تماس برقرار می‌کنند، متاسفانه مسدود کردن تک تک این افراد، کار خیلی موثری نیست، چرا که این افراد از شماره‌های متعددی استفاده کرده و آنها را مرتباً عوض می‌کنند، اما هنوز کاری هست که می‌توانید انجام دهید:
مسدود کردن شماره‌ها روی یک تلفن همراه اندرویدی هم خیلی سرراست است. اما روش انجام آن بسته به تولید کننده گوشی متفاوت است.
در صورتی که تماس‌ها و پیام‌های ناخواسته زیادی دریافت می‌کنید و شماره‌ها مرتباً عوض می‌شوند، ممکن است بخواهید این شماره‌های ناشناس را فیلتر کرده تا از آنها چیزی دریافت نکنید. انجام این کار هم روی یک گوشی سامسونگ بسیار ساده است.
بی‌شمار برنامه روی هر دو سیستم عامل اندروید و اپل وجو دارند که ادعا می‌کنند توانایی مراقبت از شما در برابر هرزنامه‌ها و مسدود سازی تماس‌های ناشناس را دارند. اما اگر تصمیم به استفاده از یکی از این برنامه‌ها گرفتید، ما توصیه می‌کنیم مراقب باشید. چرا که برای اینکه این برنامه‌ها به درستی کار کنند، شما باید اجزه دسترسی به دفترچه تلفن و تماس‌های خود را روی گوشی بدهید.
مواردی مانند RoboKiller (4.99 دلار در ماه) یا Nomorobo ( 1.99 دلار در ماه)، برنامه‌های معتبری هستند. اما برنامه‌های تعداد زیادی برنامه ناامن نیز وجود دارند که یا اطلاعات شما را می‌فروشند و به اشتراک می‌گذارند، یا در مراقبت کردن از آنها ناتوانند. قبل از اینکه از یکی از این برنامه‌های ترد پارتی استفاده کنید، کمی تحقیق و جستجو کنید و مدل کسب و کار و شرایط و ضوابط امنیتی آنها را بررسی کنید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster