مهم نیست که چه مدت زمانی را صرف بازی و تعامل با گربه‌ها کرده باشید، در نهایت باید بدانید که یک گربه همیشه می‌تواند شما را با حرکتی جدید غافلگیر کند.
هیچ‌کس نمی‌داند چرا گربه‌ها اینقدر عجیب و مرموز هستند. اگر گربه دارید، احتمالاً به این نتیجه رسیده‌اید که معمولاً نمی‌توان متوجه شد آن‌ها چه در سر دارند. کارهایی مانند پرواز در اتاق در نیمه‌های شب و جا دادن خود در عجیب‌ترین مکان‌های ممکن مانند خشک‌کن، کیس کامپیوتر و سبد لباسشویی فقط از یک گربه برمی‌آید.
یک حساب توییتر به نام weirdlilguys عجیب‌ترین و جالب‌ترین تصاویر از گربه‌ها را با سایر کاربران به اشتراک‌ می‌گذارد. این حساب با بیش از ۳۷۲ هزار دنبال‌کننده، می‌تواند منبع سرگرمی مناسبی برای کسانی باشد که به گربه‌ها و شیرین‌کاری‌هایشان علاقه دارند. در این قسمت از شاتر تعدادی از این تصاویر را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم تا شاید دیدنشان اندکی از خستگی روزتان کم کند.


گربه و مرغ بریانی


گربه آویزان از پنجره


بچه گربه خواب- تخت موزی


گربه نشسته عجیب


گربه با شکلک عجیب


گربه و ریسه برق


گربه در حال پرش به تخت


گربه روی کمد خلاف جاذبه


گربه در کیس کامپیوتر


گربه سیاه در حال کش و قوس


انتظار گربه جلوی فر پیتزا


گربه و پایه لیوان


گربه در یخچال


گربه سیاه در حال قوس دادن به بدن روی بلندی


گربه چاق و نارنجی در حال مشاهده


هداستند گربه


گربه درحال کنار آمدن با خانه تکانی عید


امیدواریم از تماشای این قسمت از شاتر لذت برده باشید. نظر شما در مورد این گربه‌ها چیست؟ آیا شما هم تاکنون گربه‌ها را در وضعیت‌های خنده‌دار و عجیب دیده‌اید؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster