شرکت گوگل اعلام کرده است که طرح پیشنهادی Privacy Sandbox پیشرفت زیادی کرده و گوگل در حال آماده‌سازی مرحله بعدی آزمایش‌های خود است که بر ارتباط و سنجش تبلیغات تمرکز خواهد داشت. برای کاربرانی که با این موضوع آشنایی ندارند، گوگل اولین‌بار از طرح FLOC برای جایگزین‌کردن کوکی‌های شخص ثالث مرورگرها قبل از معرفی Google topic به‌عنوان بخشی از Privacy Sandbox رونمایی کرد.
مطالب مرتبط:
همان‌طور که مشخص است  Google topic وب را به موضوعات مختلف دسته‌بندی می‌کند و کاربران را براساس علایقشان در گروه‌های مختلفی تقسیم می‌کند. در همین حال Fledge به تسهیل بازاریابی مجدد یا نمایش تبلیغات در وبگاه‌ها براساس سابقه مرور قبلی کاربر اختصاص می‌دهد.
گوگل قصد دارد تا موضوعات و Fledge را در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار دهد تا قبل از اینکه آزمایش API در نسخه پایدار کروم قرار بگیرد همه موارد به‌درستی عمل کنند. این شرکت همچنین قصد دارد تا از طریق Privacy Sandbox به کاربران اجازه دهد تا علایق خود را مشاهده کنند و یا آنها را خاموش کنند.
مدیر Privacy Sandbox نمونه‌هایی از تصاویر را که قصد دارد در پست وبلاگ‌های خود آزمایش کند را ارائه کرد. در بخش منو آزمایشی کاربران می توانند این حالت را فعال یا غیر فعال کنند و دسته‌بندی انتخاب‌ها براساس شخصی‌سازی تبلیغات ،سنجش تبلیغات و کاهش ه‍رزنامه و تقلب نیز وجود دارد و کاربران همچنین می‌توانند علایق خود را از بخش Topic حذف کنند و فهرست سایت‌هایی که کاربران Privacy Sandbox به علایق خود رجوع می‌کنند را ویرایش کنند.
منبع: Digital trends
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster