سامسونگ اخیراً از گلکسی A53 5G رونمایی کرده است؛ محصولی که سامسونگ تصمیم گرفته آن را بدون شارژر به‌بازار عرضه کند. اکنون مشخص شده که این گوشی در برزیل به‌همراه شارژر موجود در جعبه، به‌فروش می‌رسد.
سامسونگ حدود دو هفته‌ی قبل از گلکسی A53 5G رسماً رونمایی کرد و اکنون تأیید شده است که این گوشی در برزیل با شارژر ۱۵ واتی به‌فروش می‌رسد. خرده‌فروشی آنلاین Americans که از نمایندگی‌های مجاز سامسونگ در برزیل است و یکی از اعضای تیم فروشگاه رسمی این شرکت در صفحه‌ی پرسش‌های متداول، عرضه‌ی این گوشی را به‌همراه شارژر ۱۵ وات تأیید می‌کنند. نکته‌ی جالب این است که صفحه‌ی رسمی سامسونگ برزیل برای گلکسی A53 5G، جزئیاتی درمورد محتویات داخلی جعبه‌ی این محصول ارائه نکرده است.
صفحه پرسش و پاسخ گلکسی a53 5g
به گزارش GSMArena، ویدئوی جعبه‌گشایی گلکسی A53 5G در برزیل نشان می‌دهد که جعبه‌ی این محصول در این کشور بزرگ‌تر از جعبه‌ای است که در سایر بازارهای جهان عرضه شده است. در ادامه می‌توانید ویدئو جعبه‌گشایی نسخه‌ی برزیل این گوشی را تماشا کنید.

حال باید دید آیا برزیل تنها کشوری است که سامسونگ تصمیم گرفته گلکسی A53 5G را در آن به‌همراه شارژر عرضه کند یا خیر.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster