به‌نظر می‌رسد شیائومی با هدف تغییر امتیاز گوشی‌های هوشمند خود در برخی از اپلیکیشن‌های بنچمارک، عملکرد آن‌ها را دست‌کاری کرده است.
ظاهراً شیائومی عملکرد دستگاه‌های خود را برای تغییر امتیازشان در اپلیکیشن‌های بنچمارک تغییر داده است. این خبر از سری توییت‌های یکی از توسعه‌دهندگان گیک‌بنچ به نام جان پول به بیرون درز کرده است. پول در توییت‌های خود اعلام کرده است که گوشی‌های شیائومی براساس شناسه‌های اپلیکیشن تصمیم‌گیری می‌کنند که چه عملکردی از خود نشان دهند.
به‌عبارت‌دیگر، عملکرد گوشی‌های این شرکت به نوع برنامه‌ی در حال اجرا بستگی دارد. پول هنگام استفاده از شیائومی ۱۱ متوجه شد که امتیاز گیک‌بنچ این گوشی در اجرای نسخه‌ی معمولی این بنچمارک درمقایسه‌با زمانی‌که نسخه‌ی دیگری را با عنوان Fortnite اجرا می‌کرد، متفاوت بوده است.
به‌گزارش گیزموچاینا، امتیاز گیک‌بنچ شیائومی ۱۱ هنگام اجرای این اپلیکیشن با نام Fortnite درمقایسه‌با نسخه‌ی معمولی، در بخش عملکرد تک‌هسته‌ای حدود ۳۰ درصد کمتر بوده است.
آزمایش‌ عملکرد چندهسته‌ای این گوشی نیز نشان داد امتیاز این دستگاه حدود ۱۵ درصد کمتر از زمانی‌ است که نسخه‌ی معمولی گیک‌بنچ را اجرا می‌کند. جان پول مقایسه‌ای از این دو آزمایش را در وب‌سایت گیک‌بنچ به‌اشتراک گذاشته است.

مشکل تفاوت در امتیاز عملکرد شیائومی ۱۱ در اجرای نسخه‌ی تغییر نام‌ یافته‌ی گیک‌بنچ به Fortnite، در بازی‌های دیگری مثل Genshin Impact نیز مشاهده شده است. این یعنی شیائومی شناسه‌هایی را در دستگاه‌های خود تعبیه کرده است تا امتیاز بنچمارک آن‌ها را افزایش دهد؛ اما هنگام اجرای بازی‌ها در سناریوهای واقعی، این عملکرد کاهش درخورتوجهی می‌یابد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط digitalwebmaster