گوشی‌های شیائومی 12 پرو و 12 ایکس به زودی از لیست بنچمارک گیک بنچ حذف می‌شوند. ظاهراً شیائومی گوشی‌های خود را برای دریافت نمره‌ی بهتر از این بنچمارک دستکاری کرده است و همین موضوع علت اصلی حذف آن‌ها از گیک بنچ می‌باشد.
بر اساس گزارش خبرگزاری Android Police، گوشی‌های شیائومی 12 پرو شیائومی 12 ایکس هنگام اجرای اپلیکیشن‌های بنچمارک و بازی، عملکرد بهتری را از خود به جای می‌گذارند. تراشه‌ی اسنپدراگون 8 نسل 1 شیائومی 12 پرو هنگام اجرای اپلیکیشن‌های دیگر، عملکرد بسیار ضعیف‌تری داشته و برای مثال، عملکرد این تراشه هنگام اجرای مرورگر کروم و یا اپلیکیشن نتفلیکس 50 درصد ضعیف‌تر از اپلیکیشن‌های بازی و بنچمارک است.
این موضوع برای تراشه‌ی اسنپدراگون 888 گوشی شیائومی 12 ایکس نیز صدق می‌کند اما تفاوت عملکرد این تراشه در اجرای اپلیکیشن‌های مختلف به این شدت نبوده است. شیائومی تنها شرکتی نیست که دست به چنین اقدامی زده و برخی از گوشی‌های سامسونگ، از جمله سری گلکسی S22، نیز مدتی پیش از بنچمارک گیک بنچ حذف شدند.
نظر شما در مورد سری شیائومی 12 چیست؟ به‌نظر شما شیائومی باید چه قابلیت‌هایی را در گوشی‌های بعدی خود ارائه دهد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
منبع: Gizchina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2022 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster