پیش از این خبر هایی در مورد توسعه یک گوشی با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی توسط موتورولا منتشر شده بود. اما انتشار تصاویر واقعی از این گوشی با اسم Frontier نشان می دهد موتورولا از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی و طراحی جدید برای آن استفاده کرده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، پیش از این سامسونگ […]
پیش از این خبر هایی در مورد توسعه یک گوشی با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی توسط موتورولا منتشر شده بود. اما انتشار تصاویر واقعی از این گوشی با اسم Frontier نشان می دهد موتورولا از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی و طراحی جدید برای آن استفاده کرده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، پیش از این سامسونگ از اولین سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی خود رونمایی کرده بود. اما با گذشت چندین ماه هنوز از این سنسور در هیچ گوشی هوشمندی از برندهای مختلف استفاده نشده است. با توجه به خبرهایی که پیش از این منتشر شده بود اولین گوشی مجهز به این سنسور مربوط به موتورولا Frontier است.
 این گوشی به عنوان پرچمدار بعدی موتورولا میزبان ماژول دوربین غول پیکر خواهد بود. طبق گزارش منتشر شده توسط گیزمو چاینا تصاویر زنده از این گوشی موتورولا در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شد که نشان می دهد موتورولا در این گوشی از ماژول دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی استفاده کرده است. همچنین این ماژول شباهت زیادی به ماژول موجود در سری شیائومی ۱۲ دارد.
 در پنل پشتی گوشی موتورولا Frontier دوربین 200 مگاپیکسلی قرار دارد که دوربین بزرگتر در بالا و دو دوربین دیگر نیز در زیر آن قرار گرفتند. عبارات حک شده روی این ماژول نیز نشان دهنده استفاده از دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی بهمراه لرزشگیر اپتیکال است. احتمالا اولین گوشی مجهز به دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی توسط موتورولا عرضه خواهد شد. همچنین احتمال دارد با توجه به نزدیکی معرفی تراشه اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس شاهد به کارگیری آن در Motorola Frontier باشیم.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster